Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 801 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Moje komentarze

 • Pojazdy elektryczne znacząco ograniczą popyt na paliwa
  Tytuł zapożyczony z: https://www.pb.pl/mackenzie-pojazdy-elektryczne-znaczaco-ogranicza-popyt-na-paliwa-848943 ale twierdzenie nie jest pozbawione prawdziwej wizji dla przyszłości przemysłu naftowego . Lepsze wykorzystanie energii w samochodzie elektrycznym ,większa sprawność energetyczna przy hybrydach , tańszy prąd elektryczny w stosunku do węglowodorów . To jest to czego rynek oczekuje .Koniec dominacji -jest wreszcie długo oczekiwana konkurencja . Nie bez znaczenia w tej rewolucji motoryzacyjnej ma wpływ na dolara , co autor w tekście mówiąc o petrodolarze jako papierze bez pokrycia.
  Ja lansuje całkowite zaprzestanie korzystania z kopalin węglowodorowych .
  Są ku temu od dawna poważne przesłanki . Zimna fuzja , czy technologia "hydrina " to całkowicie czysta i tania (ba darmowa) energia dla świata.
  W obliczu nadchodzącej rewolucji technologicznej dla świata co niektórzy chcą się jeszcze załapać siła robiąc inwazje kulturowa na kontynencie europejskim , póki jeszcze mają za co .
  Dla zainteresowanych linki : http://brillouinenergy.com/ , https://brilliantlightpower.com/
  Oby z tego wszystkiego nie było wojny , a jak nastąpi przesilenie z Chinami to nie będzie nas już obchodził żaden dolar amerykański .
  Chiny grabarzem dolara
 • Fantazje i fanaberie
  Miedzy bajki należny włożyć prawdziwość stwierdzenia ze możliwe jest czytanie w myślach na odległość oraz przekazywanie bezpośrednio obrazu z oczu bez specjalnych urządzeń.
  Istnieje fizyczne zjawisko oddziaływania materii w tzw. splataniu kwantowym ,ale .... Tu jesteśmy jeszcze w powijakach.
  Bardziej skłonny byłbym splątanie kwantowe widzieć jako/w super doskonałej komunikacji , nowej formy łączności . Super szybkim przesyle sygnału , bez opóźnień , wielkiej przepustowości , działającym wszędzie na ziemi i kosmosie.(http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/183030,Kwantowe-splatanie-dla-poczatkujacych) .
  Mowa o kontroli > super inteligencji i to sztucznej to na razie mrzonki .
  Prace co prawda są prowadzone ale efekt zadowalający, jeszcze nie teraz nie przy dzisiejszych komputerach. Mózg ludzki to jak dotąd to najdoskonalszy super komputer. Mozie kwantowa technologia w informatyce z rozmytą logiką (Fuzzy logic) , kiedyś?

  Co do faktu przekazywania do "głowy " głosów , zmiany samopoczucia , nastroju , są takie możliwości .
  I tu , jeżeli są prowadzone eksperymenty na nieświadomych obywatelach , tego typu badania , to jest to zbrodnia . Porównanie do badań w obozach koncentracyjnych , chociażby z Oświęcimia nie jest nadużyciem. Wiązka mikrofal odpowiednio przygotowana powoduje oddziaływanie fizyczne , chemiczne zmiany w organizmie człowieka . Więcej pod pojęciem "nękanie elektroniczne ".

  Młodzi ludzie szukając doznań, eksperymentując z substancjami psychoaktywnymi narażają się na tak absurdalne przeżycia jak opisuje autor programu .
  A jest to stara sprawa jak świat : Stanisław Ignacy Witkiewicz w "Narkotyki. Niemyte dusze " ukazuje doskonale ten problem.
  Psychozy oraz oczywiście te narodowe w kontekście : Polaków naród ludzi niezadowolonych ze swego losu , ciągle szukający dowartościowania "pić, bić się i puszyć się do ostatecznych granic możliwości " jako ratunek na "... nieprzyjemny podświadomy pokład poczucia własnej małości ". Ale to spojrzenie sprzed prawie 100 Lat .
  A teraźniejszość ? Króluje mieć/miedź , chęć przeżycia euforycznego doznania .
  Co do brania chemii nic się nie zmieniło !
  A co do reszty poglądów Witkacego na nas Polaków to otwarta dyskusja : co do powiedzenia gdzie dwóch Polaków tam Trzy zdania .
  I pytanie na koniec , czy bohater audycji Janusza jest wiarygodny ? A możne mu się to przyśniło po jakimś zejściu ?
  Technologie kontroli umysłu - Sławomir Wiktor
 • @kula Lis 67 20:30:08
  http://m.neon24.pl/f5b78b8360a31012ce441545439ecfc1,14,0.png
  Cesarz Europy przyjechał
 • .... racz nam wrócić panie !
  http://m.neon24.pl/5efdadd77282018cc9a17b9a07bc2f4a,14,0.png
  Cesarz Europy przyjechał
 • Pozostanie szefem Rady Europejskiej na kolejne dwa i pół roku
  http://m.neon24.pl/1fe27de364060a11e2b0b4f7e7935105,14,0.png
  Quo vadis 10.3.2017r, Wojna o nasze dusze
 • Tusk pokazał po raz kolejny, że nie jest żadnym przedstawicielem Polski
  http://m.neon24.pl/1bfe576c41ffc11439f7e71b0da692ab,14,0.png
  tylko niemieckim eurofolksdojczem i robi dokładnie to samo, co wówczas gdy jako nominalny premier sprawował de facto funkcję niemieckiego gauleitera w Warszawie. W kwestii polskiej swoje stanowisko wykorzystywał wyłącznie do intrygowania przeciw rządowi własnego państwa i podminowywania sytuacji wewnętrznej w kraju – wystarczy przypomnieć jego ostentacyjne popieranie „totalnej opozycji”, zwieńczone kuriozalną mową we Wrocławiu podczas grudniowej próby puczu.
  Beata Szydło - "Polska jest dumnym państwem"
 • Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
  http://m.neon24.pl/cac5ba21d56b31c6f710a7c2031f0289,14,0.png
  "Prezes ma jaja!" /// Tusk jest "niemieckim kandydatem"
 • @Autor - zgodnie z przePISem
  http://m.neon24.pl/88246d9c4959a1e937e671aaaf71d050,14,0.png
  Konrad Wallenrod
 • Legendarna przewaga dzięki technice - narzędzia zbrodni .
  http://m.neon24.pl/c6a65048f262ec74596b1b0c5569e1eb,0,0.png
  Na Lucjana Łągiewkę i jego rewolucyjny pochłaniacz energii kinetycznej, państwo już dawno się dupą wypięło i co politycy doświadczają tego na własnej skórze (ostatnie głośne wypadki). Lobby motoryzacyjne ceni sobie więcej ekonomie niż ludzkie życie . Nie dziwi was chyba to ze rosną składki ubezpieczeń komunikacyjnych . Każdy w tym łańcuchu pasożytniczym (na kierowcy) doskonale się żywi . Fiskus też notuje niebagatelne zyski z powyższych transakcji .
  ----------------------------------------------------------------------------------
  A Wy (My) niewolnicy jeźdźmy narzędziami zbrodni .
  ----------------------------------------------------------------------------------
  I producenci tych narzędzi wcale nie maja zamiaru zmienić tak dobrze skalibrowanego układu zysków mimo wiedzy , dla lepszej ochrony życia ludzkiego . Wynalazek Lucjana Łągiewki pochłaniacz energii kinetycznej to również zastosowanie w układzie hamowania pojazdu nie tylko jako zderzaka . I tak skuteczny , że można wyhamować znacznie lepiej , nawet na lodzie .
  Profit profit .
  Instaluje się co prawda wymyślne układy elektroniczne -zgoda pasy bezpieczeństwa ,poduszki wybuchowe . Ale są znacznie lepsze metody zaproponowane przez naszego polskiego wynalazcę, eliminujące skutki oddziaływań mechanicznych na ciało pasażera . Zakładam że gdyby wyposażyć każdy pojazd w zderzak i hamulce patentu Łągiewki to zderzenia boczne nie zaliczane było by do najniebezpieczniejszych . A kolizja centralna i nieszczęsne drzewa przydrożne nie były by przyczyną tak licznych zgonów .
  Zakładam tezę że każdy poszkodowany w wypadku samochodowym powinien wystąpić do producenta swojego narzędzia zbrodni o odszkodowanie , rekompensujące straty i poniesione szkody z faktu sprzedażny niebezpiecznego produktu . Ciekaw jestem czy premier rządu , ostatnio poszkodowana wniesie taki pozew (hipoteza). Gdzie jest ta legendarna przewaga dzięki technice ? To było tylko 50 km/h
  Wypadek Pani Premier - przeoczony szczegół
 • Przewaga dzięki technice ?!!!
  http://m.neon24.pl/6411d20c70aefa9a401e95304ed3504b,14,0.png
  "Seryjny wypadek". Czy to pewna wersja "startegii żaby"?
 • Dwie prędkości
  http://m.neon24.pl/85ba45b624a93ed1a2fa63ccfba14e5d,14,0.png

  --- fizyki --- ekonomii --- Prawa --- i Sprawiedliwości ---
  ------------------ słowem dobra zmiana ----------------------
  "Seryjny wypadek". Czy to pewna wersja "startegii żaby"?
 • Szpiedzy z Madagaskaru
  http://slaskietrendy.pl/wp-content/uploads/2015/01/137.+pingwiny_grp_05-300x300.jpg
  .
  Antypolonizm antysemitów. Żydzi też są antysemitami!
  https://www.youtube.com/watch?v=9-k14TAMjdE
  Kto pomagał Niemcom w ludobójstwie podczas II WŚ? Też Żydów
 • Jak Żydzi pomagali Niemcom mordować Żydów.
  W poszukiwaniu źródeł antysemityzmu – Jacek Międlar
  "Jacek Międlar odkłamuje kłamstwa na temat „Polskich Obozów” głoszone przez zachodnie koncerny medialne oskarżające Polaków o budowę obozów śmierci oraz udział w mordowaniu Żydów.
  Powołując się na fakty historyczne oraz relacje żydowskich historyków oraz świadków wydarzeń, Jacek Międlar wyjaśnia w jaki sposób sami Żydzi przyczynili się do mordowania członków własnego narodu.
  Żydzi chcąc odwrócić uwagę od faktów mordowania swoich rodaków oskarżają za te zbrodnie Polaków, doszukując się przejawów antysemityzmu pomimo ogromnej liczby dowodów wskazujących, że to Polacy byli największymi obrońcami Żydów podczas II wojny światowej."
  ---- https://www.youtube.com/watch?v=wat1mBbSwXM
  Kto pomagał Niemcom w ludobójstwie podczas II WŚ? Też Żydów
 • Jak powiedział " mędrzec", są plusy dodatnie i plusy ujemne, podobnie jest z boChaterami
  http://m.neon24.pl/324e6652fa4bb71458b835b214b62554,14,0.png
  "....był zawsze "wrzodem na dupie" Solidarności. Nikt w Związku Wałęsie nie ufał" , Kapuś sprzedający ludzi za pieniądze i ścigający prawdziwych bohaterów po sądach .
  Tajemnica cienia teczki Bolka
 • "Takim bohaterstwem i cnotą popisywać się łatwo..."
  http://m.neon24.pl/56efcbd5a3f61cec08b76ede4cb1890f,14,0.jpg
  "Ktokolwiek sądzi, że notoryczny kłamca i kabotyn podkuli ogon, ten nie zna, ani życia, ani „Bolka”. "
  http://www.kontrowersje.net/zawiadomienie_panie_prokuratorze_generalny_lech_wa_sa_vel_bolek_sk_ada_fa_szywe_ze
  Tajemnica cienia teczki Bolka
 • "PUCZ" - film dokumentalny TVP! Próba obalenia Polskiego Rządu przez KOD, PO i Nowoczesną!
  https://www.youtube.com/watch?v=bqE3ODfNvzs&feature=youtu.be
  Published on Jan 15, 2017

  Film dokumentalny "PUCZ" przedstawia wydarzenia z grudnia 2016 roku i próbę obalenia polskiego rządu. Obejrzyjcie i sami oceńcie!

  Marcin Rola:

  Zapraszamy... www.wrealu24.pl

  SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCjFv...

  Polub na Facebooku: https://www.facebook.com/Marcin-Rola-...

  Twitter: https://twitter.com/MarcinRola89

  Źródło: TVP
  Kto zwyciężył w Sejmie?
 • Chemical Assad prosił o pomoc i otrzymał ....
  http://m.neon24.pl/1c09a0bda9f61b326f0c1847afa53b1e,14,0.png
  Król czekolady już wkrótce poprosi ....
  --------------------------------------------------------------------------------------------------
  Proście a będzie wam dane !
  Wojska USA w Polsce, Warszawa piknik 14.01.2017
 • Bezkarna rasa panów - wiwat Liberum veto !!!
  http://m.neon24.pl/d3f4e8df0662a6f1e34da2335bcdcc9d,14,0.png
  Kto zwyciężył w Sejmie?
 • To nie był protest a złamanie prawa
  http://m.neon24.pl/8b3841c4f5f6e4039db7bb605c3c0ab0,14,0.png
  Kto zwyciężył w Sejmie?
 • Majdan w Warszawie? W sieci pojawiła się instrukcja, jak do tego doprowadzić!
  "Michał Broniatowski, redaktor naczelny pisma „Forbes”, opublikował na swoim facebookowym profilu niepokojący post. Zawarł w nim bowiem instrukcję, która tłumaczy, w jaki sposób zorganizować w Warszawie manifestację podobną do tej z kijowskiego Majdanu."
  http://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2016/12/Przechwytywanie-75.jpg
  http://wmeritum.pl/majdan-warszawie-sieci-pojawila-sie-instrukcja-tego-doprowadzic-screen/164616
  Żydo-reżim szykuje nam uliczne zapasy?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY