Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Moje komentarze

 • Naród odrzucił państwo PO, więc Tusk musi powołać rząd na uchodźstwie. Rząd zdrady, czyli swój…
  "Od samego początku, czyli od ucieczki Donalda Tuska do Brukseli, było wiadomo, że były premier będzie knuł przeciwko nowym władzom w kraju. Tusk, jak nikt inny, znał prawdę o swych szachrajstwach na wielu polach, znał też faktyczną wartość swych następców w PO.(....)Następnym krokiem Tuska powinno być powołanie antypolskiego rządu na uchodźstwie, pod jakże nam znanym hasłem „Polska to nienormalność”. Oczywiście także z udziałem zagranicznych łapserdaków, bo w takim towarzystwie Tusk czuje się pewniej, a nawet uhonorowany. Niegdyś, tuż przed prezydenckimi wyborami, które i tak przegrał, zapragnął kościelnego ślubu. Po dwudziestu latach pożycia na kocią łapę. Dawniej chciał się dowartościować opinią prawego katolika, teraz wspiera się głównie głupawymi bezbożnikami. Ale tylko bałwan może uważać Polaków za nic niepamiętających bałwanów. I na tym rzecz zakończmy." (https://wpolityce.pl/polityka/400263-tusk-musi-powolac-rzad-na-uchodzstwie)
  Propozycja pytań do Referendum Konstytucyjnego
 • @Mazjan 14:39:13
  Samo w sobie użycie tego szyldu „III RP” zaprzecza jakimkolwiek związkom z Niepodległym Państwem Polskim.
  "... Bowiem zgodnie z prawem i tradycją historyczną nie było nigdy „II Rzeczypospolitej” gdyż zarówno z mocy obydwu przedwojennych konstytucji jak i z intencji zawartej w preambule Rzeczpospolita Odrodzona była kontynuatorką Rzeczypospolitej przedrozbiorowej.

  http://owsinski.nowyekran.pl/post/61673,konstytucje-kwietniowe (link is external)

  Jak z powyższego wynika wszystkie zmiany konstytucji dokonane czy przez PRL-owski Sejm, czy nawet wcielone pod szyldem ogólnokrajowego referendum są nieprawomocne i w świetle prawa Polski Niepodległej nielegalne.
  A trzeba też wyraźnie zaznaczyć, że procedura i sens dotychczasowych wyborów prezydenckich są także nielegalne w świetle nie podważonej dotąd formalnie Konstytucji R.P. z 1935r. ..."
  ( cd z http://niepoprawni.pl/blog/wilre/kwietniowa-konstytucja-rp-z-1935-obowiazuje )
  Cywilizacja Polska a pytania referendalne PAD
 • @Mazjan 14:39:13
  Kwietniowa Konstytucja RP z 1935 - obowiązuje!
  "Taką samą zresztą lipą jak „III RP” jest jej konstytucja zwąca się bezprawnie „Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej”.
  Tryb uchwalania owej konstytucji z 1997r powinien być zgodny z postanowieniami Konstytucji R.P. z 23 kwietnia 1935 roku. Tymczasem Kwaśniewska konstytuta -bo tylko tak można nazwać ów neokomunistyczny manifest nowomowy- nie odnosi się w ogóle do prawomocnej Konstytucji R.P., jednoznacznie wiążąc ciągłość państwa nad Wisłą z PRL ( art. 242 konstytuty). Ze względu na oczywistą bezprawność PRL, który nawiązanie do niej ciągłości państwa tym samym stanowi kontynuację bolszewickiego bezprawia."
  ----------------------------------------------------------------------------------------
  ( http://niepoprawni.pl/blog/wilre/kwietniowa-konstytucja-rp-z-1935-obowiazuje )
  Cywilizacja Polska a pytania referendalne PAD
 • Konstytucja 1997 jest nielegalna !!! i nie ma sie co rozczulać nad jej zmianą
  Konstytucja z 1997 to twór robiony przez komunistów dla komunistów.
  25 maja 1997 odbyło się referendum w sprawie przyjęcia nowej Konstytucji RP. Pytanie referendalne brzmiało:
  “Czy jesteś za przyjęciem Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej uchwalonej przez Zgromadzenie (komunistyczne ) Narodowe w dniu 2 kwietnia 1997 r.?”

  Frekwencja wyniosła 42,86% (a więc wg dzis obowiązującego prawa takie referendum zostałoby uznane za NIEWAŻNE bo nie osiagnięto progu 50%).
  http://m.neon24.pl/102795468d4b4c566631343fb0ae7704,14,0.png
  Głosowałem przeciw !!!
  Cywilizacja Polska a pytania referendalne PAD
 • @Husky 22:06:42
  John Pilger: "Islamski terroryzm" jest wymyśloną wymówką dla kradzieży afrykańskich bogactw
  Trwa inwazja na Afrykę na pełną skalę. Stany Zjednoczone rozmieszczają wojska w 35 krajach afrykańskich, poczynając od Libii, Sudanu, Algierii i Nigru. Zgłoszone przez Associated Press w Boże Narodzenie, tego nie było w większości anglo-amerykańskich mediów.
  Inwazja nie ma prawie nic wspólnego z "islamizmem", a prawie wszystko, co ma związek z nabyciem zasobów, w szczególności z minerałami, oraz z rosnącą rywalizacją z Chinami. W przeciwieństwie do Chin, Stany Zjednoczone i ich sojusznicy są przygotowani na użycie przemocy w Iraku, Afganistanie, Pakistanie, Jemenie i Palestynie. Podobnie jak w zimnej wojnie, podział pracy wymaga, aby zachodnie dziennikarstwo i kultura popularna stanowiły osłonę świętej wojny przeciwko "groźnemu kręgowi" islamskiego ekstremizmu, nie różniącemu się od fałszywego "czerwonego zagrożenia" światowego komunistycznego spisku. (By John Pilger johnpilger.com 30 January 2013)
  http://worldfreemansociety.org/10-statute-legislation/33-john-pilger-islamic-terrorism-is-the-invented-excuse-for-theft-of-africa-s-riches
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • @Husky 21:57:22
  "Tylko prawda" to twoje motto bloku , wybacz ale prawdy nie znajdziesz ni chuja w źródłach które przytoczyłeś w przypisach . Te media to ściema i manipulacja .Zobacz ko jest ich właścicielem i jakie maja cele te media .
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • @kula Lis 67 22:16:17
  Świetnie że przytoczyłeś tę narrację .
  Brak szacunku i tolerancji wynikające z z założeń tej religii to dyskwalifikacja ,usunięcie z naszej przestrzeni życiowej problemu i zgromienia .
  Sam osobiście mam odczynienia w miejscu którym mieszkam z wiarą w paradoks współistnienia dwóch rożnych cywilizacji i sprzecznych światopoglądowo religii . Na szczęście ziomale to twardy Naród który przeszedł nie jedno , a że daje szansę to bardzo humanitarne .
  Mu Dumny Ród Piastowy mamy historyczne dowody jaka wdzięczność i szacunek jest z strony tych dla których jako jedyni w europie uchyliliśmy kawałek swobód i jak ta integracja przebiegała i się zakończyła . Smutne jak to się skończyło w okresie próby , chociaż był niewielki odsetek tych którzy wykazali wdzięczność i walczyli o niepodległość Państwa w którym mieli swoje majątki . a reszta to szkoda pisać ... a potomkowie dzisiaj jak wataha wilków chce zagryźć ekonomicznie resztę tego co pozostało po wielkim kataklizmie drugiej wojny światowej i 50-cio letniej okupacji kacapów zindoktrynowanych kibucem komunizmu .
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej
  coś poszło nie tak ?
  "Komentarz od tłumacza: świadectwo Pani inżynier Emilii Dominikas, która budowała tajne podziemne bazy w Niemczech. Chora na białaczkę w ostatnim stadium, zdecydowała się ujawnić prawdę. Prawdopodobnie już nie żyje."
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • Po co Niemcom tzw uchodźczy
  Rozmowa z kobietą która pracowała w ośrodku dla uchodźców w Niemczech
  https://www.youtube.com/watch?v=lj49mgBcIMo
  ciekawie robi się po 44 minucie tej narracji ....

  Plan Zagłady dla Niemiec na 2018 - Przepowiednia dla Polski Niemiec Świata
  https://www.youtube.com/watch?v=5QtZdXXSEEE
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • @kula Lis 67 21:47:44
  uszanowanie Panie ! miło widzieć !
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • @Husky 21:37:46
  .... a możesz to jakoś przybliżyć ? Dla mnie to islam to anty-chrześcijaństwo a chrześcijaństwo to opium dla ludzi . Opium dla ludzi to demokr(ęt)acja .A prawdziwa demo-krętactwa to w trzeciej polsce ludowej z naczelnikiem zwanym kartoflem lub jak to mawiała stonoga karakan.
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • Art. 9. Wolność myśli, sumienia i wyznania
  1. Każdy ma prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje wolność zmiany wyznania lub przekonań oraz wolność uzewnętrzniania indywidualnie lub wspólnie z innymi, publicznie lub prywatnie, swego wyznania lub przekonań przez uprawianie kultu, nauczanie, praktykowanie i czynności rytualne.
  2. Wolność uzewnętrzniania wyznania lub przekonań może podlegać jedynie takim ograniczeniom, które są przewidziane przez ustawę i konieczne w społeczeństwie demokratycznym z uwagi na interesy bezpieczeństwa publicznego, ochronę porządku publicznego, zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób. (Dz.U.1993.61.284 - Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności sporządzona w Rzymie dnia 4 listopada 1950 r., zmieniona następnie Protokołami nr 3, 5 i 8 oraz uzupełniona Protokołem nr 2)

  Czy islam jako religia jest zgodna z Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności ? Jak tak to czemu ta konwencja jeszcze nie została usunięta i nie zostało już wprowadzone prawo szariatu !!! W tej nazistowskiej uni europejskiej chyba urzędasy maja problemy z logicznym myśleniem inaczej nazywa się to schizofrenią .
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • Może mi ktoś wytlumzczyć co to jet ten ...
  tzw. "polityczny islam".
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • Ksiądz Dariusz Oko o islamie
  "no nareszcie jakaś prawda o islamie z ust polskiego księdza brawo ks Oko -), wszyscy duchowni na czele z episkopatem powinni się zapoznać z tym wykładem a na drugi dzień zlikwidować dzień islamu kóry obchodzimy w Kościele Katolickim, jak można było mając taką wiedzę taki dzień ustanowć przecież to jest jak oplucie wszystkich męczenników kórzy zginęli z rąk islamistów."( Łukasz B )
  https://www.youtube.com/watch?v=JGT6fYSPoFk
  Sebastian Kurz idzie na wojnę z islamem
 • Ksiądz Dariusz Oko o islamie
  "no nareszcie jakaś prawda o islamie z ust polskiego księdza brawo ks Oko -), wszyscy duchowni na czele z episkopatem powinni się zapoznać z tym wykładem a na drugi dzień zlikwidować dzień islamu kóry obchodzimy w Kościele Katolickim, jak można było mając taką wiedzę taki dzień ustanowć przecież to jest jak oplucie wszystkich męczenników kórzy zginęli z rąk islamistów."( Łukasz B )
  https://www.youtube.com/watch?v=JGT6fYSPoFk
  PAN JEZUS MÓWI, ŻE PRAWDA WYZWALA Jan.(8:32)
 • Skarbówka chce zbierania adresów IP klientów banków. Już od 1 lipca
  "Adresy IP, z których logowano się na rachunek bankowy, mają wejść w zakres informacji przekazywanych przez banki do celu “analizy ryzyka” nadużyć VAT-owskich. Ministerstwo chce to wprowadzić błyskawicznie, z całkowitym pominięciem etapu konsultacji społecznych (i na wakacje, żebyście się bardzo nie przejmowali :)).
  (...)

  Zagrożenie dla prywatności

  Banki mają Wasze adresy IP logowań i same korzystają z różnych systemów do ich “oceny”. Na tej podstawie podejmowane są decyzje, czy logowanie jest podejrzane i pochodziło rzeczywiście od Was a nie od przestępcy, który posiadł Wasze dane.
  Mimo to, polecamy wszystkim korzystanie z VPN — zawsze poza domem — i nie tylko w celu dostępu do bankowości online."

  https://niebezpiecznik.pl/post/skarbowka-chce-zbierania-adresow-ip-juz-od-1-lipca-bez-konsultacji/
  Rododebilizm - Rodem z UE
 • @Oscar 14:38:18
  "Pojęcie „danych osobowych” zostanie z kolei poszerzone o adresy IP oraz zbierane przez przeglądarkę internetową pliki cookies („ciasteczka”). "

  https://businessinsider.com.pl/firmy/przepisy/rodo-gdpr-regulacje-o-ochronie-danych-osobowych-zmiany-w-firmach/21p6svs
  Pytanie czy każdy człowiek w nadchodzącym święcie George Orwell już będzie posiadał oprócz swojego psel-u przypisany do niego adress IP ?( istnieje taka możliwość w adresacji Internet Protocol version 6 (IPv6)) .
  Jak jednoznacznie można zweryfikować tożsamość użytkownika komputera powiązanego z adresem IP , gdy użytkownik będzie korzystał ze sposobów anonimizacji ( VPN ,Proxy) . Albo w skrajnych przypadkach, obcego przejęcia kontroli nad systemem komputerowym przez złośliwe oprogramowanie .
  Rododebilizm - Rodem z UE
 • Autor @Twoja opinia suwerena stracha na wróble !
  http://m.neon24.pl/31d9edb8bc29d23b254a2cc2f6ff969e,14,0.png
  "I dziś kiedy ktoś zgadza się funkcjonować w społeczeństwie nie może sobie rościć pretensji do bycia anonimowym."
  Rododebilizm - Rodem z UE
 • @Analityk 22:42:36
  Ulicami Warszawy przeszła liczna manifestacja osób protestujących przeciwko polskiej polityce szczepień
  https://www.tysol.pl/zdj/zdjecie/19915
  W proteście organizowanym przez Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP" szły ulicami stolicy głównie rodziny z dziećmi. Manifestanci skandowali hasło "Wolny wybór", nawiązując do przymusowych szczepień i kar pieniężnych nakładanych przez instytucje państwowe na osoby odmawiające podania swoim dzieciom szczepionek, których skład uznają za potencjalnie szkodliwy.
  https://www.tysol.pl/a19915-Ulicami-Warszawy-przeszla-liczna-manifestacja-osob-protestujacych-przeciwko-polskiej-polityce-szczepien
  Włoski minister zdrowia przeciwko terrorowi szczepionkowemu
 • @Analityk 19:55:22
  Mój syn ma autyzm po szczepionce!” Ostre i kontrowersyjne wypowiedzi na manifestacji STOP NOP
  https://www.facebook.com/pikiopl/videos/2106181489600480/
  Włoski minister zdrowia przeciwko terrorowi szczepionkowemu

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY