Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Che Guevara – idol Andrzeja Rozenka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie tylko członkowie SLD identyfikują się ze zbrodniczą ideologią. Poseł Twojego Ruchu, Andrzej Rozenek promuje komunizm w najczystszej postaci. Zdjęcie, gdzie parlamentarzysta paraduje w koszulce z wizerunkiem Che Guevary.

"

W świetle obowiązującego prawa Pan Rozenek najprawdopodobniej mógł popełnić przestępstwo. Mówi nam o tym art. 256 kodeksu karnego -
„§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.”

Sam zainteresowany najwyraźniej bagatelizuje sprawę. „Pytanie czy chodzenie w koszulce z Che Guevarą jest szerzeniem komunizmu? Moim zdaniem nie.” – mówi poseł na Sejm RP

Najczęściej odzież z wizerunkiem komunistycznych rewolucjonistów noszą młodzi ludzie, którzy zwykle nie wiedzą nawet kim oni byli. Jednak czasem zakładają ją też ludzie, którzy doskonale wiedzą kim oni są i jakie są ich „zasługi”.

Rewolucjonista Ernesto Che Guevara zasłynął jako bojownik o komunistyczną rewolucję na Kubie, w Kongo oraz w Boliwii. Według różnych szacunków własnoręcznie zabił od 700 do 1700 osób. Che Guevarra jest także odpowiedzialny za tortury dokonywane na tysiącach ludzi."

 

źródło:polskiepiekielko.pl/

poloskie

KOMENTARZE

 • ... Czym w polskiej polityce w takim razie jest polski patriotyzm?
  Lewactwo i żydokomuna na tym portalu też są promowane i to nikomu nie przeszkadza. A przecież to są piewcy takich morderców jak Che, Lenin, Stalin czy Troski, którzy własnoręcznie mordowali innych ludzi tylko za to, że tamci umieli czytać czy pisać.


  A to wszystko jest czynione na tym portalu w imię porozumienia wszystkich Polaków. Mieliśmy już prezydenta wszystkich Polaków, mieliśmy Hankę prezydentową Warszawy, która kocha wszystkich warszawiaków, ale najbardziej tych z pejsami, teraz mamy Bul-a, to teraz przyszedł czas na patriotów od Che, Trockiego i Jagody...

  Dlatego pan Guział porozumiał się w Warszawie z innymi patriotami, oczywiście dla dobra Warszawy, warszawiaków i Polski, aby odsunąć od władzy nad Warszawą Hankę i jej ludzi.

  Czy to nie jest jakiś swoisty cyrk, zabawa kosztem narodu i państwa?

  Palikociarnia od Urbana ma wszędzie swoich ludzi, nawet na tym wydawałoby się patriotycznym i propolskim portalu.

  ps

  Czy Polacy mogą uważać ludi od Palikota i Urbana za polskich patriotów?

  Ludzi, którzy w zasadzie na każdym kroku zwalczają polskość, walcząc z polską tradycją i polskimi obyczajami?

  http://www.youtube.com/watch?v=Y5Gradg3te0

  Chciałbym zwrócić uwagę na to, że ta piosenka poświęcona mordercy Che jest promowana w przeróżnych stacjach radiowych, na przykład w w niektórych, które w swojej nazwie mają Warszawę.
 • ?
  Przecież tym powinna zająć się polska prokuratura. Przecież to jest promowanie w przestrzeni publicznej przez "polskiego" polityka symbolu komunistycznego uznanego za symbol zakazany przez polskie prawo, za propagowanie, którego jakoby w Polsce grozi kara więzienia.
 • @interesariusz z PL 14:20:51
  Pan chce na tym poziomie ze mną dyskutować?

  Przecież pan teraz tak się zachował, jak ci z G*wna Wyborczego albo z Krytyki Politycznej.

  Pan jest przyjacielem tych od Palikota, tych od dewiantów seksualnych i od tego wszystkiego, co ci ludzie promują w Polsce?

  Proszę pana ja w odróżnieniu od pana ulubieńców nie promuję na swoich koszulkach Hitlera czy doktora Mengele, tak jak pan mi to w sposób niegodny zarzuca i mi to przypisuje.

  Także na przyszłość radzę panu swoje internacjonalistyczno-komunistyczne wywody zachować dla swoich przyjaciół lub ludzi, których pan popiera politycznie. A nie dla mnie, ponieważ one mnie nie dotyczą i są zupełnie nie trafione. Pan swoim komentarzem przypomniał tych, którzy w okresie stalinizmu w Polsce oskarżali żołnierzy NSZ-u o kolaborację z niemieckimi nazistami. Czy zdaje sobie pana z tego sprawę?

  Dla mnie Che był zwykłym mordercą, żydokomunistycznym przestępcą, którego każdy porządny człowiek powinien się obecnie brzydzić, zamiast go promować nosząc jego wizerunek na swojej koszulce.

  Ten zarzut o tym Hitlerze względem mojej osoby, powinien pan natomiast wykorzystać do rozmowy z panem Rozynkiem, który propaguje wizerunek takiego samego mordercy Che jakim był Hitler czy Stalin.
 • @interesariusz z PL 14:20:51
  Pan chce ludzi w Polsce wyzwalać z niewolniczego sytemu, w którym obecnie się znajdujemy strzałem w tył ich głowy, tak jak to czynił pana ulubieniec Che, którego obecnie propaguje pana Rozynek?

  To niby ci propagatorzy i spadkobiercy myśli i idei Che w osobie ludzi związanych z Urbanem, Rozynkiem, czy Palikotem mają nas z tej niewoli w Polsce wyzwolić?

  Czy pan jest zdrowy na swoim umyśle i ciele?
 • @Paweł Tonderski 14:52:35
  Chyba Rozenka*.
 • @interesariusz z PL 15:33:36
  To pana ulubieńcy doprowadzili rządząc przez dekady Polską do obecnej sytuacji w Polsce, a nie ja ani ludzie, którzy obecnie chcą odmienić Polskę.

  To pana bandyci od Urbana i takich ludzi jak Palikot i jego rodzice doprowadzili do dzisiejszego wyglądu Polskę. Chyba pan sobie zdaje z tego sprawę, a dzisiaj chcą Polaków wyzwalać z niewolniczego systemu, w który Polskę wprowadzili, między innymi mordując innych Polaków.

  To jest dopiero szaleństwo, tym powinien zająć się jakiś psychiatra, panem rónież.
 • @interesariusz z PL 15:32:23
  Może i pana gówno to obchodzi, ale pan za każdym razem tą gównianą retoryką w swoich komentarzach się posługuje.
 • @interesariusz z PL 15:32:23
  Solidaryzm społeczny i narodowy nie jest systemem, który w swoim założeniu ma doprowadzić do tego, że Polak będzie patrzył się wilkiem względem drugiego Polaka, jest zupełnie na odwrót.

  To właśnie komunizm w Polsce i ludzie go do dzisiaj w Polsce propagujący do takiego upodlenia Polaków doprowadzili, których obecnie kreuje im się na wyzwolicieli, wybawców i dobroczyńców dla Polski i Polaków.

  Zawsze wiedziałem, że z pana komuch...
 • Bzdura
  Czy rewolucjonista znaczy to samo co komunista?

  Proponuję dokładniej zapoznać się z życiorysem Che Guevary, żeby nie szerzyć takich bzdur.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ernesto_Guevara
 • @xbodek 20:04:23
  dla popaprańców i agentów TAK.
 • @interesariusz z PL 20:04:49
  Jeżeli oni noszą na swoich koszulkach Che to widocznie się z nim utożsamiają?

  Jeszcze raz panu to samo powtórzę co poprzednio, to pana popaprańcy od Palikota doprowadzili do obecnej sytuacji w Polsce, oraz ich ideologiczni poprzednicy, z których ci ludzie się wywodzą. Dlatego dla mnie Che to bandyta i morderca a dla takich jak Rozenek to jego idol i bohater. Dla pana również, przecież inaczej by pan go nie bronił i nie wypisywał by pan głupot o tym, że ja chcę pana zabić albo, że wolę Hitlera czy innego nazistę, który do pewnego momentu szedł z komunistami razem w jednym szeregu.

  Także skończ pan tę dętą dyskusję, panie komunisto i rewolucjonisto.

  Jeżeli propagujecie go na swoich koszulkach, to w takim razie to jest ich i wasz idol i przewodnik ideowy, wzór do naśladowania.

  Dla bandytów i morderców zazwyczaj ich idolami są tacy sami mordercy i pospolici bandyci.
 • @xbodek 20:04:23
  Akurat w przypadku Che to on był i komunistą i rewolucjonistą oraz zwykłym mordercą.

  A poza tym, jakie to ma znaczenie, akurat gdy oceniamy komunistów, jeżeli oni zawsze byli rewolucjonistami, ponieważ dla nich zawsze najważniejszą sprawą jest walka klasowa i walka z burżuazją, z rewizjonistami, z kontrrewolucją, komuniści muszą być cały czas czujni, muszą cały czas mieć wroga wewnętrznego i zewnętrznego. tak jak syjoniści swoich antysemitów. Dzisiaj walczą z wiarą, chronią dewiantów seksualnych, walczą o prawa kobiet i mniejszości, które za komuny mordowali, właśnie z tego powodu.

  Chyba pan słyszał o rewolucji światowej, która obecnie ewoluowała, u nas w Polsce doszła w swoim absurdzie i w postępowaniu do szaleństwa, ponieważ nasi rodzimi komuniści - rewolucjoniści obecnie walczą z robotnikami, chłopami i zwykłymi Polakami, samemu będąc burżujami i ludźmi bardzo zamożnymi, spasionymi bykami ubranymi w drogie garniturki od Bossa i Armaniego, jednak ich bogactwo pochodzi z grabieży, rozboju i bezprawnego przejęcia nie swojego majątku.

  I jeszcze argument kierujący nas do Wikipedii.. . :))))))
 • @interesariusz z PL 22:03:23
  Po co pan dyskutuje pod tym felietonem, i jeszcze na mój komentarz zaczął pan mi insynuować, że wolę Hitlera albo innego mordercę. Nie wolę ani Hitlera ani Stalina ani Che. Stąd moje komentarze.

  Czy ma pan jeszcze jakiś problem?
 • @Paweł Tonderski 22:22:45
  zacząłem insynuować, bo popiera Pa prawo, które zakazuje ludziom marzyć o sprawiedliwości i równości.
 • @interesariusz z PL 22:26:41
  Pan wybaczy, ale czy marzenia Che są pańskimi marzeniami?

  I czy te marzenia upoważniają tego kogoś do mordowania innych, tych którzy z tymi marzeniami się nie zgadzali, aby potem jeszcze po tym wszystkim wmawiać innym, że ci którzy się bronili przed tymi marzeniami, przedstawiać ich jako morderców, a przecież to były ofiary, których w nieludzki sposób zamordowano. I tym mordercą był Che, nikt inny!

  I tak też jest u nas w Polsce z morderców i katów narodu, obecnie tacy jak pan czynią obrońców i wyzwolicieli Polski. Przed kim niby tacy jak Rozenek kogoś obronili, przed kim Polaków bronili peperowcy, AL-owcy/GL-owcy, czy tacy jak Różański, Berman, Humer vel Umer, Wolińska, Jaruzelski, Kiszczak, Urban i ich ideowi spadkobiercy, których pan tutaj usiłuje bronić.

  Kogo pan broni?

  Jeszcze raz panu powtarzam, nikt o zdrowych zmysłach znając szczegóły z życia rewolucjonisty, komunisty i mordercy Che obecnie, by jego wizerunku nie propagował i nie rozpowszechniał i na pewno by go nie bronił.
 • @interesariusz z PL 08:41:01
  Gry społaczne to dla pana mordy polityczne, burzenie kościołów i ludobójstwo?
 • @Paweł Tonderski 16:03:47
  mam dość, czuję się, jakbym wdepnął w dyskusję z Niesiołem.

  Kasuję moje uwagi.
 • @interesariusz z PL 19:24:00
  A ja poczułem się tak, jakbym podjął dyskusję z Urbanem albo Michnikiem a może z Celińskim, a może z Ikonowiczem a może z panem Guziałem?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY