Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Papież Jan Paweł II - pochodzenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najczęściej o Janie Pawle drugim słyszymy takie oto zdanie wielki Polak, największy Polak, papież Polak, nasz Polski papież.

"Zdarzają się też takie słowa Wojtyła wielkim Polakiem był, bo był wielkim Polakiem albo Jan Paweł drugi -- Karol Wojtyła, to wielki Polak, co do tego stwierdzenia nie ma wątpliwości i cała masa podobnych stwierdzeń...

Dlaczego o ty mówię... Wszystkie odłamy judaizmu zgadzają się, że osoba, której matka jest Żydówką -- jest Żydem, a dzieci każdej kobiety, która jest Żydówką -- są Żydami. „Zasada matrylinearności" jest niepodważalnym kryterium i nie zmienia go ani fakt wychowania się w innej kulturze ani związek z inną religią.

Emilia Katz córka Anny Scholz (wymiennie Szolc) i Feliksa Katz pochodzili z Białej, obecnie części Bielska-Białej, skąd przenieśli się do Krakowa. Emilia Katz wyszła za mąż za seniora Karola Wojtyłę w Krakowie. Mieli troje dzieci: Edmunda, Olgę i Karola Józefa, późniejszego papieża. Nazwisko Scholz, to po angielsku Schulze, co jest popularnym nazwiskiem wśród Żydów. Wszystkie te nazwiska i ich odpowiedniki znajdują się na cmentarzu żydowskim w Bielsku-Bialej skąd pochodzi babka Karola Wojtyły, Anna Maria Scholz. Jej córka Emilia pochodziła z żydowskiej społeczności i wyszła za mąż za katolika. Na zdjęciu w tle widzimy Emilię Wojtyłę Katz wraz z mężem i synem przyszłym papieżem Janem Pawłem drugim.Matka papieża prezentuje typową urodę chazarskich ludów semickich wraz z jej wszystkimi cechami.

Teraz nasuwa się kilka pytań pierwsze z nich o pochodzenie Karola Józefa Wojtyły Katz, skoro jego babcia była Żydówką, to tak samo jej córka musiała nią być, jaki każde jej potomstwo. Dlaczego nigdzie nie mówi się, że Karol Wojtyła jest Polakiem pochodzenia Żydowskiego albo w połowie Polakiem i w połowie Żydem. Może oba stwierdzenia są nieprawdziwe, a Karol Józef Wojtyła Katz, to Polski Żyd. Tekst ma cel jedynie edukacyjny"

KOMENTARZE

 • Irena Kinaszewska - Konkubina Karola Wojtyły
  http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=216555&temat=173571
 • ---------- wiedziałam o tym od b.dawna
  --- w Wadowicach ! wiedziano o tym też !! / ale powiedz to POLAKOKATOLIKOWI oczy wydrapie !! /

  --to ,że miał konkubinę ? też wiedziano / mnie osobiście akurat to ! nie przeszkadzało /
 • Czemu mnie to nie dziwi. Ta religia przez nich wymyślona więc i pełno ich tam.
  Dziwi mnie tylko naiwność owieczek.
 • @
  Moim zdaniem gdy człowiek ma "dwuznaczne" pochodzenie osobiście tylko od jego decyzji oraz jego prywatnego poglądu zależy kim jest naprawdę. Nie dajmy się zwariować, obyczaje tylko wtedy są nasze gdy są przez nas przestrzegane. W przypadku rodzin polsko-żydowskich mamy "klops" czyli pat. Tak jak w tradycji żydowskiej silniejsze pochodzenie jest po kądzieli tak w polskiej tradycji po mieczu. Dla tego tez zasadnym i prawidłowym postępowaniem jest pytanie prosto w oczy: "kim jesteś
  a raczej kim się czujesz"
 • Dla ieślwadomych należy wspomnieć o mechaniźmie zdobywania kontroli nad Gojami
  Mechanizm jest taki że podstawiona kobieta koszerna wychodzi za Goja i następnie ich potomek jest promowany i wśród Gojów jest akceptowany bo przecież to "nasz".
 • @NUS 19:55:10
  Panie @NUS dawnymi czasy na naszych rodzinnych ziemiach prawie
  30% było pochodzenia żydowskiego. I chłopi i żydzi "chodzili" jak w szwajcarskim zegarku. Jeżeli prawdziwi spadkobiercy Polski dają sobie w kasze dmuchać niech nie oczekują na inne rezultaty. To nie żydzi są zagrożeniem lecz nasi rodowici mieszkańcy stracili swoje znaczenie gdyż zniewieścieli!
 • Yaakov Wise, żydowski historyk mieszkający w Manchester twierdzi
  Żydowski historyk: “Istnieje wiele dowodów na to, że Papież Jan Paweł II był Żydem”
  http://www.bibula.com/?p=425
 • @NUS 19:25:19
  A to co za ńjósy z "Nie"?
 • @ninanonimowa 19:01:00
  To dobrze, ze mial JEDNA kobiete!

  Zle, ze glosil celibat i klamal na temat Boga!
 • @
  Nie ma zadnego pochodzenia zydow!!!

  Pochodzimy od Adama i Ewy. Pochodzimy od Noego.

  Ludu, przestancie wierzyc rabinom wmawiajacym wszystkim pochodzenie zydow!!!
  Ludu, Jakub i Ezaw byli BLIZNIAKAMI!!!!

  Ludu mysl!!!

  A jesli nawet ktos wierzy swojemu rabinowi, ze jest zydem, to co nam do tego?
  Taki wierzy czlowiekowi-rabinowi, a NIE Bogu!

  Podobnie katoilicy wierza papiezowi-rabinowi, a nie Bogu!
 • Co Pan na to Panie Opara?????
  Najgorsze badziewie (kłamstwa) na 1 i to w Wielkim Tygodniu!!!!
 • zawsze prawda
  1. KRK głosi zawsze prawdę.
  2. Jeśli KRK kłamie, to patrz punkt pierwszy.
 • @Frezja 05:40:12
  Szanowna Pani/Panie Frezjo.

  Zgadzam się całkowicie.

  Artykuł na temat pochodzenia Błogosławionego Jana Pawła II - w Świętym Tygodniu, tuż przed Wielkanocą i beatyfikacją - jest wysoce niewłaściwe.

  Wygląda to na prowokację - które w Neon24, niestety czasem się zdarzają.
  Takie są niestety skutki i następstwa wolności słowa w internecie.

  Są jednak pewne granice.
  Uważam, że Błogosławiony JPII - był niewątpliwie jednym z największych Polaków w naszej historii. Był największym autorytetem współczesności. Zmienił Nasz Kraj i cały świat.

  Gdyby nawet tak było jak sugeruje artykuł - Błogosławiony Jan Paweł II - powiedział o tym fakcie sam. JP II NIGDY nie skłamał.

  Przepraszam w imieniu Redakcji Neon24.pl - wszystkich, których ten artykuł uraził. Poleciłem administracji zdjąć ten artykuł z 1SG.

  Pozdrawiam wszystkich Najserdeczniej.

  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy.

  Ryszard Opara
 • Żyd, nieżyd czy Chazar u progu niebios świetego Witoldas Pileckiego może zostać z abp Życińskim
  ii w oczekiwaniu na Michnika i Grossa wyć- Kiedyż ach kiedyż laskawe niebiosa wyrwiecie nas z odchłani kłamstwa Michnika i Grossa ?
  My się do ciebie uciekamy świety Witoldzie modl sie za nami.
 • @moher 00:10:35mamy dyktaturę fałszywych autorytetów a wyznawcy kultu JP2 chcą świętym ztobić sjonistycznego kabotyna Jana Karsk
  a moze nawet beatyfikować katastrofalna parę wawelską lub Marcelego Reicha Ranickiego.
  Karski do końca życia wielbiŁ "wspanialych ludzi w aparacie PRL jak CVyrankiewicz, Berman, Minc" więc i oni też m,ogą trafić do świętego towarzystwa JP2
  http://telewidz.neon24.pl/post/64300,byly-minister-z-naszej-dyplomacji-tak-zwanych-gorali-ze-wzgor-golan-kreuje-jana-karskiego-do-beatyfikacji
  http://telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY