Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Kontrowersyjne.Fluor – cichy zabójca.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fluoryzacja jest przypadkiem największego oszustwa medycznego w XX wieku.- Robert Carlton 1992 * W 1946 roku, CIA rozpoczęło tajną operację pod kryptonimem “Spinacz- Paperclip”. Operacja polegała na tajnym przewożeniu naukowców niemieckich do USA.

 ( hipokrates2012.wordpress.com/2012/07/08/kontrowersyjne-fluor-cichy-zabojca-w-trosce-o-zdrowie/ )

"Operacja polegała na tajnym przewożeniu naukowców niemieckich do USA. Niektóre publikacje podają, że operacja rozpoczęła się już w 1945 roku. Rezultatem praktycznego wykorzystania wiedzy uczonych niemieckich, były między innymi doświadczenia polegające na podawaniu fluoru do wody pitnej. Eksperymenty te przeprowadzano w ramach projektu Manhattan.[1]

“Manhattan” był to kryptonim projektu budowy bomby atomowej. Niemcy podawali fluor w obozach koncentracyjnych i obozach pracy przymusowej. Celem było stłamszenie woli więźniów. Fluor jest pierwiastkiem tej samej grupy, co brom, podawany w wojsku w celach sedatywnych- uspokajających.
Fluor spełnia tę rolę lepiej, ponieważ jest bezwonny i bez smaku, łatwiej, więc może być ukryty w wodzie.Wojsko USA stworzyło specjalny program “F”, który miał ocenić odlegle skutki oddziaływania fluoru na ludzi.
 Zdawano sobie sprawę z negatywnej reakcji opinii społecznej na takie eksperymenty.

Wydano więc, np. w szpitalach weteranów, rozkaz, aby w przypadku wykonywania na chorych eksperymentów, opisywać je jako obserwacje rannych. (Podobnie postępowali Sowieci wydając zakaz uwidaczniania w kartach chorobowych faktu uczestnictwa w akcji ratunkowej po katastrofie w Czarnobylu w 1986 roku.)[2]

Zawrotna, błyskawiczna historia fluoru rozpoczęła się wkrótce po podpisaniu transkontynentalnego porozumienia pomiędzy koncernem niemieckim IG Farben, a korporacjami amerykańskimi takimi jak H. Ford i American Standard Oil-ROCKEFELLER, w 1928 roku.

Już na początku lat 30-tych ponad 100 amerykańskich firm dołączyło do listy współpracowników nowo powstałego giganta, zwanego American IG Farben. W skład zarządu tej korporacji międzykontynentalnej wchodzili m.in. – Edsel Bryant Ford – “Ford Motor Company”, Chas E. Mitchell – prezes banku Rockefellera – “City of New York”, Walter Teagle – prezes “Standard Oil New York”, Paul Wartburg – przewodniczący “Rezerwy Federalnej” i jego brat Max (twórca Lenina-Goldmana i rewolucji w Rosji, szef policji w Cesarstwie Niemieckim).

W 1939 roku dołączył do kooperacji główny producent aluminium ALCOA-Amerykańskie Przedsiębiorstwo Aluminiowe, należące do rodziny Mellonów, Colgate, Kellogg i Dupont.

Na marginesie chciałbym dodać, że protoplasta tego rodu – pan Pierre Samuel du Pont de Nemours – zaczynał karierę jako reformator oświaty w latach 70 – tych XVIII wieku. Był on także zasłużonym dla Polski. Rozpoczął reformy oświaty od Francji, przed rewolucją 1789 roku. Następnie kontynuował reformy oświaty w Polsce, pod szyldem księdza Konarskiego, co zakończyło się zamachem stanu w 1792 r. pod nazwą Konstytucji 3 Maja.
Du Point skończył na reformie oświaty w USA – u gen. Washingtona. Te wybitne zdolności edukacyjne zaowocowały otrzymaniem monopolu na handel prochem dla armii amerykańskiej.[3]

Sprowadzeni niemieccy chemicy do USA, wtajemniczyli Charlesa Eliota Perkinsa – eksperta rządu USA w program realizowany na zlecenie armii niemieckiej. Program polegał na dodawaniu fluorku sodu do wody, w takim stężeniu, aby więzień był “głupi i potulny” (Stephen 1995).

Podobnie postępowali Sowieci podając fluorek sodu do wody w lagrach. Niemcy wiedzieli, że fluoryzacja powoduje uszkodzenia mózgu. Konsekwencją tego uszkodzenia jest ograniczenie możliwości samoobrony i człowiek staje się bardziej potulnym w stosunku do “rządzących”.
Połowa pochłoniętego fluoru z dziennej porcji się kumuluje w organizmie.

Program był tak obiecujący, że zainteresowało się nim CIA włączając do programu prania mózgów zwanego MK – ultra.[4]

„Prawdziwym celem fluoryzacji wody jest zapanowanie nad ludźmi, ich kontrola i całkowite ubezwłasnowolnienie”.[5] Charles Eliot Perkins

Dentystyczny mit o tym, że fluor zapobiega próchnicy powstał w 1939 roku, kiedy to “naukowiec” Gerald J. Cox, pracujący dla największego producenta aluminium – ALCOA, „odkrył”, że fluor zmniejsza ubytki w zębach.

W 1947 roku pracownik Alcoa – Oscar R. Ewing został mianowany szefem Federalnej Agencji Bezpieczeństwa odpowiedzialnym za Publiczną Służbę Zdrowia – PHS. W okresie od 1947 do 1950 roku, aż w 87 miastach wprowadzono dodawanie fluorku do wody.

W ten sposób jeszcze przed opracowaniem wyników testów działania fluoru na organizm człowieka, wprowadzono go do powszechnego użytku. “Edukacja” społeczeństwa, a przede wszystkim wprowadzanie w błąd służby zdrowia, było opłacane z funduszy korporacji aluminium, korporacji nawozów sztucznych i przemysłu zbrojeniowego, szukających zbytu dla swoich odpadów. Wmówienie społeczeństwu o rzekomych korzyściach spożywania fluoru przynosiło przemysłowi dodatkowe olbrzymie zyski.[6]

W ten prosty sposób fluor, produkt odpadowy i wysoce toksyczny, stał się niemal z dnia na dzień poszukiwanym surowcem, aktywnym składnikiem pestycydów, fungicydów, środków znieczulających, leków psychiatrycznych i dermatologicznych, wszelkich płukanek do zębów, past. Fluor znajduje się w takich preparatach medycznych jak: Valium, Rohypnol, produkowanych przez F. Hoffmann-La Roche AG (IG FARBEN).[7]

Fluor jest stosowany także w takich lekach jak: Atorwastatyna, Deksametaziol, Ezetymib, Nebiwolol, Riluzol, Sparfloksacyna, Triamcinolon.Taki sposób zagospodarowania tego odpadu przyniósł przemysłowi dodatkowe miliardy zysku.

Dr Edward Bernays, finansowany przez korporacje aluminiowe, aby przekonać opinię publiczną rozpoczął kampanię oszustwa (engineering of consent.) Mottem działania Bernaysa było:”każdy pomysł zostanie zaakceptowany przez społeczeństwo o ile lekarze go wprowadzą.”
Edward Bernays- 22.XI1891 – 09.III.1995r. wprowadzał w życie idee swego wuja Zygmunta Freuda
Odkrycie toksyczności fluoru jest trudne, ponieważ uszkadza cały szereg narządów od mózgu, poprzez kości, trzustkę (cukrzyca), wątrobę, układ hormonalny i immunologiczny. Przenikając przez łożysko ciężarnych kobiet powoduje nieobliczalne szkody w płodzie.

„Każda osoba pijąca sztucznie fluorowaną wodę przez okres ponad roku, nigdy nie będzie tą samą osobą fizycznie i psychicznie”- Charles E.Perkins [8]

Dzięki wpływom wojskowych, realizujących “Projekt Manhattan” zlecono Uniwersytetowi w Rochester w ramach programu “F”, badanie mieszkańców miasteczka Newburgh. W miasteczku tym, bez wiedzy mieszkańców podawano fluor do wody pitnej. Badania były sponsorowane przez Komisję Energii Atomowej.[9]

Fluor powoduje niżej wymienione uszkodzenia organizmu człowieka:

1. zaburza syntezę kolagenu, prowadząc do rozpadu kolagenu w kościach, mięśniach, płucach, nerkach, ścięgnach,
2. wyczerpuje rezerwy energii i zmniejsza zdolność krwinek białych do fagocytozy. Nawet stężenie poniżej 1ppm, może poważnie obniżyć zdolność białych krwinek do niszczenia czynników chorobotwórczych,
3. fluor powoduje dezorientację układu odpornościowego, skutkuje to atakiem własnych komórek na tkanki i zwiększa wskaźnik wzrostu guza w raku,
4. fluor hamuje powstawanie przeciwciał we krwi,
5. fluor obniża aktywność tarczycy,
6. fluor jest konkurentem dla magnezu. Powoduje to zaburzenia pracy ok 300 enzymów,
7. fluor promuje rozwój raka kości,
8. fluor powoduje przedwczesne starzenie się ludzkiego organizmu,
9. fluor jest szczególnie niebezpieczny w rozwoju dzieci,
10.fluor powoduje większe spustoszenie w organizmie, wnikając poprzez układ oddechowy,
11.fluorki są stosowane jako protoplazmatyczne trucizny np. do zabijania gryzoni,
12.fluorki nie mają żadnego wpływu na próchnicę zębów u ludzi.

Badania wykonane przez Amerykański Narodowy Instytut Stomatologiczny udowodniły, że fluorkowanie wody nie ma ŻADNEGO znaczenia na powstawanie próchnicy u dzieci. W ramach programu przebadano ponad 40 000 dzieci z regionów z fluorkowaniem wody i z niskim poziomem fluoru w wodzie, nie znajdując żadnej różnicy w występowaniu próchnicy u dzieci.
Nawet UNICEF w 1999 roku podał, że rządy państw nie były wystarczająco informowane o tym, jak bardzo trującą substancją jest fluor szczególnie, dla dzieci.

Już w latach 60-tych z fluorowania wody wycofały się takie kraje jak Szwecja i Dania. W latach 70-tych ubiegłego wieku wycofały się z fluoryzowania wody Niemcy i Holandia. Także Francja, Austria, Norwegia i Belgia nie fluoryzują wody.

Pomimo faktu, że wiedza ta jest znana od 20-30 lat, w Polsce nadal przeprowadza się fluoryzację zębów u dzieci.
Zezwolono nawet na prowadzenie fluoryzacji bez zgody rodziców, tylko i wyłącznie za zgodą dyrekcji szkoły. Samorządy reprezentują niestety tak niski poziom informacji, że za nowy telewizor w szkole gotowe są na każdą durnotę.

W województwie pomorskim szeroko zakrojone badania nad toksycznym działaniem fluoru prowadzono od 1994 roku. Niestety były wojewoda M. Płażyński, 1990-1996, wstrzymał finansowanie badań w chwili, kiedy okazało się, że jedynym emiterem fluoru są Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych usadowione w centrum miasta. Zakłady te od 1983 roku działały bez zezwolenia.

Także następni wojewodowie: Henryk Wojciechowski (1996-1997), Tomasz Sowiński (1998-2001), J. Kurylczyk (2001-2004), Cezary Dąbrowski (2004-2006), nie podjęli akcji badania dzieci pod kątem zatrucia fluorem.

W publikacji Badania wykonywane na zlecenie GZNF przez prof. J. Krechniaka i prof. B. Klepacką – Adamkiewicz wykazywały ( wersja w języku polskim) brak oddziaływania fluoru, a w wersji angielskiej masowe występowanie fluorozy w badanym regionie. Prof. B. Klepacka-Adamkiewicz awansowała na pełnomocnika prezydenta do spraw fluoryzacji.

Sanepid, jak również Wydziały Ochrony Środowiska nie ostrzegały społeczeństwa o przekroczeniu norm skażenia fluorem. W jednej z dzielnic Gdańska, notowano w powietrzu 200 krotne przekroczenie dopuszczalnej wartości. Pomimo wielokrotnych apeli środowisk naukowych o wprowadzenie zakazu sprzedaży past z fluorem w regionie, administracja, zarówno samorządowa jak i rządowa uchylała się od podjęcia decyzji.

Jedyny zakład w Pomorskiem Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych emitujący toksyczny fluor na teren całej gdańskiej aglomeracji

Wykonane już w latach 1964-1967 przez prof. Fryderyka Pautscha z AMG i jego zespół badania wykazały teratogenne, rakotwórcze i mutagenne działanie fosfogipsów -wiceprzewodniczący (1967–1968) Międzynarodowej Komisji Oceanograficznej UNESCO. [10]
Powtórzone przez zespół J. Jaśkowskiego w latach 1995-2000r., badania ponad 2000 dzieci i mieszkańców zagrożonych dzielnic potwierdziły wszystkie elementy działania fluoru na ludzi, wymienione powyżej. W okresie ok. 25 lat działania GZNF umieralność na raka, w rejonie składowiska odpadów niebezpiecznych “Wiślinka”, wzrosła z 11% w latach 60-tych, do 45% w latach 90-tych.[11]

Prowadzona w tym okresie ( od 1994 do 2004r) przez sędziego Miastkowskiego, sprawa w Sądzie Gospodarczym w Gdańsku o zaniechanie skażenia środowiska przez GZNF, zakończyła się po 10 latach oddaleniem powództwa. Ciekawostką jest fakt, że 15 lat wcześniej ten sam sąd, ale inny sędzia, jeszcze w stanie wojennym, uznał szkodliwość działalności zakładu.
Nawet ówczesny wojewoda gen. Cygan, wydając w 1982 roku, zezwolenie na podwyższenie wysokości składowiska odpadów niebezpiecznych napisał, że generalnie zakład nie ma prawa działać ale otrzymał polecenie z Ministerstwa, zmuszające do wydania zgody.

Sędzia sądu Apelacyjnego, sprowadzony z Elbląga – J. Machoj (sygn.akt IACa312/06), odrzucił apelację w 2008 roku. W celu uwiarygodnienia sprawy powołał dodatkowych biegłych z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w osobach: prof. prof. Bolesław Bieniek, Zdzisław Ciećko, Jerzy Czapla i dr Zbigniew Brudziński, którzy jak to zeznali do akt, nigdy nie badali wcześniej fluorozy, co zresztą było wyraźnie widoczne w czasie przesłuchania.

Doszło nawet do fałszowania protokołu z wizji lokalnej i badań.
Udowodniono, że pomimo, iż badań nie przeprowadzono, wyniki badań znalazły się w aktach sprawy. Gdańska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa.

Wojewódzki inspektor Ochrony Środowiska, p. Halina Czarnecka, a uprzednio dyr. Wydziału Urzędu Wojewódzkiego skutecznie blokowała wszelkie negatywne dla GZNF posunięcia. Nawet w momencie przerwania wałów ochronnych i dostania się wieluset tysięcy metrów sześciennych zatrutej wody do Wisły, nie podjęła żadnych działań.
Widoczne chmury pyłu z hałdy odpadów niebezpiecznych w Wiślince zasypujące teren, aż do odległego o 30 km, w linii prostej Elbląga. Dla Urzędu Wojewódzkiego, ani dla sądu zdjęcia te, nie były dowodem, że hałda pyli.

W tym samym czasie Raport Greenpeace dotyczący Gdańskich Zakładów Nawozów Fosforowych nosił nazwę, cyt.:”CICHY ZABÓJCA”.

W wymienionym okresie zachorowalność na raka w regionie pomorskim, wzrosła z ok. 3000 przypadków rocznie do ponad 17 000. Liczba zgonów na raka potroiła się z ok. 1500 do ponad 5000. Finanse natomiast jakimi dysponuje NFZ na leczenie nowotworów w regionie, tj. ok 70 milionów złotych, wystarczają na leczenie co 200- go chorego. Powoduje to legalną, lecz ukrytą eutanazję.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wszelkie próby zamknięcia truciciela odbijają urzędnicy wydziału “Ochrony Środowiska” twierdzeniem cyt.:“nie zabija się kury która znosi złote jaja”.

Świadomość szkodliwego działania fluoru jest zadziwiająco MAŁA w Polsce!
Powodem jest brak informacji. Czasopisma medyczne unikają tego tematu. Publikują raczej reklamówki koncernów farmaceutycznych oraz lobby przemysłowego dysponującego grantami dla wyższych uczelni. Także w podobny sposób postępuje Urząd Wojewódzki, dofinansowując badania pod kątem swojej polityki regionalnej.

Duże przedsiębiorstwa dbają o to by ich byli pracownicy zostawali zatrudnieni w odpowiednich urzędach. Podobnie jak to ostatnio robi koncern Monsanto w stosunku do wyższych uczelni USA, o czym szeroko donosiła prasa.

Na żadnej z konferencji pediatrycznych w minionym okresie 20 lat nie poruszano sprawy trucia dzieci fluorem np. z powodu przymusowej fluoryzacji czy też pastami do zębów zawierającymi fluor.
Podobnie Towarzystwo Diabetologiczne podając gwałtowny wzrost cukrzycy, szczególnie u młodocianych, w ogóle nie odnosi się do fluoryzacji. Największy wzrost zachorowań na cukrzycę w Polsce, szczególnie u młodocianych notuje się w województwie pomorskim.

Niniejszy artykuł jest próbą informacji społeczeństwa o szkodliwości fluoru. Wszyscy od ponad 30 lat doświadczamy NA SOBIE jego skutków w mniejszym lub większym stopniu. Potwierdzają to także wielokrotnie przeprowadzane badania. Wpływ szkodliwych substancji na środowisko w którym żyjemy, jest niemal zabójczy.

Mimo tego, nie można wyegzekwować jego ograniczenia, – ani drogą ustawodawczą, ani sądową, ani poprzez publikacje w czasopismach fachowych.

Pozostaje więc szeroko zakrojona akcja informacyjna – przekazywana drogą internetową – dopóki można jeszcze to uczynić.

P.S.
Najnowsze doniesienie „Rynek Zdrowia” z 30 maja 2012roku[12]:
„w szpitalach województwa pomorskiego lekarze zgłaszają braki dwóch leków stosowanych w hematologii: alkeranu i leukeranu. Zapasy produktów kończą się, a szpitale mają problem z zaopatrzeniem”
A to dopiero maj, co będzie do końca roku?

Podsumowanie:
Fluor jest bardziej trujący aniżeli ołów. Jego koncentracja w wodzie nie powinna przekraczać 0.5ppm. Polska norma podaje 1.5 mg/l ale w temperaturze 18C. W UE taka wartość może być akceptowana w temperaturze 10C.

Polska norma nie uwzględnia metody pomiaru!
Roztwór fluorku potasu o stężeniu 0.45ppm wystarczy do znacznego spowolnienie reakcji sensorycznych i umysłowych.Do tej pory nie uwzględnia się sumy fluorków ze wszystkich źródeł, a przede wszystkim z powietrza. "

/autor:dr Jerzy Jaśkowski

odnośnik do oryginalnej publikacji:

http://naszeblogi.pl/30431-dr-jerzy-jask(…)zabojca

 

KOMENTARZE

 • ...
  Po co ten 'kontrowersyjny' ???

  Niepotrzebne.
  Fluor to swinstwo jakich malo.

  Zeby myje sie pasta domowej roboty, naturalnymi szczoteczkami.
  Ewentualnie gryzie sie MISWAK, naturalne galazki drzewa rakaowego.
  Mineralizacja zebow natomiast to kwestia odpowiednej diety, bogatej w substancje odzywcze i pozbawionej sztucznego cukru.

  warto eliminowac wszystkie po koleji trucizny jakimi nas zalewaja.

  Jest tak olbrzymia ilosc i tak blisko nas ze kompletnie niezrozumialym staje sie fakt ze wiekszosc ludzi nadal dziwi sie skad biora sie choroby cywilizacyjne.
  Lekarze lubia winic sklonnosci genetyczne jako glowne zrodlo tych problemow.
 • @eonmark 21:57:00
  Witaj wśród świadomych myjących zęby inaczej .
  Na potwierdzenie polecam wszystkim :

  https://www.youtube.com/watch?v=7Bbg-35v_4Q#t=16
  Ukryte terapie, cz. 7 - Toksyny - Jerzy Zięba - 13.10.2014

  Dzięki temu tekstowi można zrozumieć dlaczego niegdysiejsi panowie do szabelki i bijatyki i są takim potulnym społeczeństwem w PRL-u Bis czyli 3 RP .
 • @Witkacy 22:17:00
  Trzeba to propagowac.

  Do tej pory nie mialem specjalnie czasu zajac sie tym na swoim blogu.

  Tu na neonie powinno byc jak najwiecej informacji na ten temat.


  Mam pomysl zeby zrozbic osobna zakladke na ten temat, ale bez sporej ilosci materialow, napisanych w formie przejrzystych, logicznych postow, z uwzglednieniem jakiegos porzadku, nie ma sensu zaczynac.
  Wiec najpierw trzeba popracowac a pozniej taka zakladka mogla by zaczac przyciagac kolejnych blogerow piszacych o alternatywie dla tego zalewu trucizn.

  Opatrzona tytulem 'Zdrowie', prosta , w ktorej znalalzly bys sie artykuly o zdrowym odrzywianiu, alternatywnych produktach do tych znajdywanych w sueprmarketach, terapiach antyrakowych, roznego rodzaju teoriach na temat powstawania roznego rodzaju chorob, styl zycia, czyli rodzaj aktywnosci itd.  A wracajac do tematu mycia zebow, calkiem wazna jest tez jakosc wody.

  Warto zainwestowac w prosty, nie najtanszy ale tez nie wyjatkowo drogi, filtr grawitacyjny z paroma fwarstwami filtrow ktore eliminuja wiekszosc tego swinstwa ktore wyplywa z kranow.

  W dodatku takie filtry sa dosc pojemne, na powiedzmy 25 l i mozna uzywac w nich kamieni mineralizujacych.

  Taka przefiltrowana wode, przez noc, mozna uzywac przez caly dzien, do gotowania, do mycia zebow...do picia wprost z filtra raczej tylko w ramach pewnej dywerzyfikacji kosztow zwiazanych z woda butelkowa - szklana, zamiast plastikowych.

  To juz pewnie temat dla tkzw. 'ultrasow' zywieniowych, ale nie powinien taki byc...takie mamy poprstu chore czasy.

  Popatrz 'pan', co sie porobilo ze w sto lat zamienilismy czysta wode niemal z kazdego miejsac na ziemi, na gwono z kranu, plus jako alternatywa, glownie, zalew wod z plastkowych butelek.


  Pozdrawiam,
 • @eonmark 23:01:11
  Staram się propagować wiedzę o Low Energy Nuclear Reaction .
  W moim awatarze znajdziesz link do społeczności która jest zbiorem wolnych ludzi na ziemi .
  I tu właśnie w rewolucyjnym wynalazku jakim jest Cold Fusion widzę sposób na niezależność człowieka jednostki od rządzących tym światem . Utopia ?
  Nie posiadając bardzo tanie i wydajne źródło energii możesz ją spożytkować dla własnych celów bez ograniczeń .Nie płacąc ani grosza wyzyskiwaczom , obibokom i darmozjadom. Era pańszczyzny ulegnie zapomnieniu .
  To o czym staram się powiedzieć to rewolucja we wszelkich dziedzinach życia na ziemi . Aby to jakoś zabsorbować i przekonać się do tego należny trochę liznąć wiedzy w tym temacie .
  W jakim celu / Przecież nie jestem fizykiem / .
  By świadomość takich oczywistych rzeczy spowodowała żądanie tego typu rozwiązań na rynku . A opozycja zrobi wszystko takie pomysły zniszczyć , zdewaluować .
  Tania energia prawie darmowa to lepsza jakoś życia i tego zdrowotnego . Świadomość prawa do korzystania z owoców nauki to prawo człowieka rozumnego .
  Czy trzeba chcieć coś więcej oprócz zdrowia ?
 • @Nibiru 23:15:37
  Do tego o czym piszesz należny wkrótce zaliczyć bron psychotroniczną , pozdrów swoja smycz czyli komórkę. Big Brother patrzy. A może nawet steruje ?

  http://m.neon24.pl/d500b29ed18e0761bb48ab09f0f16c10,14,0.jpg
 • @Nibiru 23:45:39
  Mafia to dobre okreslenie.
  Koncerny farmaceutyczne to koncerny smierci, powolnej i drogiej, i razem ze spozywczymmi, koncernami, bo to slowo jest tutaj kluczem, staly sie zmora zahipnotyzowanych spoleczenstw.

  Ludzie zyaj jak lunatycy.
  Jedza gowno, nie chce sie im ruszac, za to chca byc przyssani do tele-wizjiiiii.

  Swoja droga zobacz jak odporne maja ludzie od natury w prezencie organizmy, ze w tym oceanie toksyn, potrzeba z reguly wielu dekad zeby doprowadzic do koncowego efektu takich patologii.


  Jest takie pwoedzenie:

  -zywnosc moze byc wolno dzialajaca trucizna, albo szybkim lekarstwem.

  - w zdrowym ciele, zdrowy duch.

  -sport to zdrowie ( no, oprocz tego wyczynowego z dodatkami )

  Ja naprzyklad mysje sie tylko szarym mydlem.
  Nie uzywam zadnych kosmetykow, zadnych, i nie smierdze, zamiast maskowac, poprostu sie myje.
  Jak jest lato, opalam sie bez zadnych zakichanych kremow z filtrami.
  Troche uzywam kokosowego oleju, organicznego, tyle.

  Kobietki nie zdaja sobie naprzyklad sprawy ze wiele rodzajow raka piersi jest przyczyna nadmiaru kosmetykow, jakie uzywaja pod pachwiny, do skory itd, oprucz 'niekarmienia dzieci piersia, tylko mlekiem w proszku, czym robia krzywde dzieciom i sobie...no ale czego sie nie zrobi dla 'ladnego ksztaltu cyca'''

  Ach ta popkultura...wyprala ludziom zdrowy rozsadek, odlaczyla nas od natury, wepchnela w lapska chemikow mordercow, i z ludzi zrobila zywe trupy, z ktorych wtajemniczeni smieja sie prosto w oczy w sowich produkcjach filmowych...
 • @Witkacy 23:37:15
  Witkacy, poczytam,

  Tylko wiesz, tak jak napisales:

  "By świadomość takich oczywistych rzeczy spowodowała żądanie tego typu rozwiązań na rynku .:

  to jedno, a drugie to:

  " A opozycja zrobi wszystko zeby takie pomysły zniszczyć , zdewaluować ."

  Znajac historie, wyciagam wnioski, ze potoczy sie ta kwestia tak samo jak inne pozyteczne odkrycia...
  Ale nie robiac nic, fakt, nie mozna wiele oczekiwac.

  Pozdrawiam
 • @Witkacy 22:17:00
  Dziękuję za link - świetny przepis na pastę do zębów - soda oczyszczona pokropiona wodą utlenioną.
  Oto podobny na płyn do płukania jamy ustnej bez szkodliwych substancji (i bez alkoholu):
  1litr wody+ 3 Łyżki soli+ 3 Łyżki sody+ 3 Łyżki wody utlenionej.

  P.S. Temat wcale nie jest kontrowersyjny, kontrowersyjne jest zatruwanie społeczeństw i robienie na tym fortuny.
 • teorie spiskowe i tyle
  artykul z 2012 roku a w dodatku strasznie jednostronny... przydalyby sie konkretne wyniki badan i jakies wiarygodne zrodla. a tak wszystko wrzucone do jednego worka byle tylko poprzec jakas teorie. niektore rzeczy widac golym okiem ze sa totalnymi bzdurami.... jak podlaczenie do tego wszystkiego haldy w wislince. bo jakos gdanskie fosfory zadnego fluoru nie wytwarzaja (abstrahujac od jego ewentualnych wlasciwosci). do tego sama halda jest rekultywowana... a jak ktos jeszcze ma watpliwosci to sa jednoznaczne wyniki roznych badan ktore jasno potwierdzaja ze nie ma zagrozenia dla srodowiska http://chemia.wnp.pl/inspekcja-halda-w-wislince-nie-zagraza-baltykowi,225659_1_0_0.html
 • woda ze źródła
  Już od wielu lat odrzuca mnie od wody z wodociągów - głównie dlatego, że herbata na takiej wodzie zwyczajnie nie smakuje. Idąc za potrzebą smaku od wielu lat regularnie tankuję wodę u źródełka.

  Jeżeli chodzi o higienę zębów, to polecam pastę Herbal firmy Rebi-Dental. Tania ze składem opartym na ziołowych wyciągach i BEZ FLUORU!!. Można ja dostać w niektórych supermarketach jak Auchan albo Kaufland.
  Szukajcie takiego pudełka: http://www.superkoszyk.pl/rebi-dental-pasta-do-zebow-100-g-herbal.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY