Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaproszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk

 

KOMENTARZE

 • Jeśli inicjatorom tej debaty
  chodziło o ukazanie miałkości intelektualnej kandydatów, to im się to z pewnością udało.
  ...kury szczać prowadzić anie politykę robić...
 • @nikander 21:34:34
  A to szanowny @nikander, czemu nie startujesz???
  Tu chodzi o sprawy zasadnicze, odebranie władzy sitwie.
 • @rysio 22:09:35
  Chwilowo jestem zajęty: http://nikander.neon24.pl/post/120514,bedzie-sie-dzialo-na-sejmiku-konwokacyjnym.
 • Pan sie gowno zna na dupach - panie Witkacy....
  ..co za polityka moze sie zmiescic w takiej malej, suchej dupie???
  pan najwidoczniej myli ta dupe , ktora nalezy skopac , z ta... ktora pan caluje:-))))
  Cala ta panska plejada tzw hhehehehe antysystemowych kandydatow, jak sadzic po banerach, jest tak samo do dupy i to samo gowno zrobi..jak ci dotychczas:-)))
  Mam nadzieje, ze apel trafi do wszystkich zdrowo myslacych Polakow, ktorzy nie maja nic w dupie, tylko dlatego ze gowno wiedza:-))) dlatego zaglosuja przekonani takimi argumentami:-)_)_
 • @nikander 22:23:49
  Jeśli dobrze rozegrają ew. debaty w mediach głównego ścieku, nie będą sobie skakać do gardeł, to bez tworzenia partii taki ruch, jak 1polska jest trudny do pokonania przez obecną mafie sejmową.
  Nie tworzyć partii to podstawa, bo większość społeczeństwa na dźwięk tego słowa dostaje wysypki na całym organizmie.
 • Radykalna zmiana albo Narodzie na kolanach ...
  http://m.neon24.pl/41facc1e36f5882a221ac5b0b3502adb,14,0.jpg
 • @Witkacy 22:46:19
  O ten baner jest super...bo prawdziwy:-)))))
 • @RomanKa 22:32:24
  Moim celem jest przedstawienie ludzi ubiegający się o urząd prezydenta RP w tegorocznych wyborach którzy stoją ewidentnie w opozycji do obecnych partii będących w sejmie.
  Nie dano im jak do tej pory możliwości pokazania się w mediach mainstreamu . Przy pomocy skonsolidowanych środowisk powstało to nagranie.

  Tak działa dziś Podziemna TV . "Wyłącz TV- włącz myślenie" .

  Kto się miał ochotę zapoznać z treścią przekazu to to zrobił .
  Macie teraz szanse puścić wodze swojej fantazji w krytykowaniu i ocenianiu do woli i do bólu .

  Rosinie w silę , skonsolidowane środowisko ludzi mających dość dzisiejszej kloacznej polityki Yelit rządzących. gdzie przewodnim motem jest jakże prawdziwy slogan "Chuj, Dupa i Kamieni Kupa " .

  Obrzydzenie relacjami występującymi w polityce , miedzy politykami dla znacznej części Polaków jest żenujące. Jedyna słuszną forma protestu jest brak udziału w wyborach. Ale to nie rozwiązuje zaistniałej sytuacji . I na domiar tego każde wybory są fałszowane
  Co zostało powiedziane w tym nagraniu przez byłego parlamentarzystę .

  ....Władza mówi Ci Polaku ze jesteś za głupi na pełną demokracje w Polsce . Dlatego są fałszowane wyniki każdych wyborów. A przy okazji są łamane Twoje Prawa Człowieka i Twoje ochraniające Ciebie zapisy Europejskiej Konwencji Praw Człowieka ....

  Dlatego najlepiej abyś miał wszytko w dupie a "nasi "wierni wyborcy partyjni wybiorą najlepsze miejsce przy korycie dla swojej
  " Rasy Panów Polskich ".
 • JOW-y nic nie zmienią bez, między innymi, Ustawy o szczególnej ochronie interesu narodowego RP.
  Internauta napisał: "Podzielam diagnozę, że polska klasa polityczna jest chora i wymaga sanacji. Nie jestem w stanie podzielić jednak optymizmu, że wprowadzenie JOW-ów może znacząco poprawić sytuację w tym względzie. (...) Okazało się, że większość „kandydatów niezależnych” wybrana w okręgach jednomandatowych, zaraz po zaprzysiężeniu w Kijowie, płynnie wkomponowała się w dominujący układ oligarchiczno-nomenklaturowy i niemal zawsze głosowała za partią władzy."

  Projekt ustawy o szczególnej ochronie interesu narodowego RP przypomina się antysystemowym kandydatom na prezydenta RP, celem zajęcia przez nich stanowiska i złożenia ewentualnego zobowiązania, że po wygraniu wyborów i zaprzysiężeniu na Urząd Prezydenta RP, prezydent RP natychmiast wprowadzi do laski marszałkowskiej niniejszy projekt Ustawy jako inicjatywę ustawodawczą, jednocześnie poddając treść zgłoszonej ustawy pod szeroka publiczną dyskusję.

  Ustawa o szczególnej ochronie interesu narodowego RP (uzupełnienie przysięgi państwowej), która zobowiąże wszystkie osoby piastujące lub obejmujące urzędy w strukturach władzy państwowej, począwszy od Prezydenta RP, ministrów, parlamentarzystów, euro-parlamentarzystów, sędziów Trybunału Konstytucyjnego, Trybunału Stanu i sądownictwa, prokuratury, NIK, IPN, policji, funkcjonariuszy samorządowych, do złożenia oświadczenia, na prawach przysięgi państwowej, pod rygorem skutków karnych oraz groźby utraty praw publicznych, obywatelskich i utraty praw honorowych, że:

  1. są wolni od wszelkich uwikłań i zobowiązań względem ośrodków i obcych służb, w tym wywiadu gospodarczego, włączając wywiad typu korporacyjnego.

  2. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach z dawnymi służbami specjalnymi PRL, w tym WSI.

  3. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach, które mogłyby wynikać z ewentualnych zobowiązań pochodzących z okresu działalności opozycyjnej w PRL, w tym mogących wynikać z nieformalnego finansowania jak i zagranicznych, lub/oraz innych podmiotów tak politycznych jak i gospodarczych działalności opozycyjnej przez nieokreślone źródła finansowania, tak krajowe jak i zagraniczne.

  4. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach z jakimikolwiek ośrodkami i grupami lobbystycznymi, których działanie byłoby szkodliwe dla Państwa Polskiego Narodu i jego obywateli.

  5. Są wolni od wszelkich uwikłań lub/oraz zobowiązań, które mogłyby wynikać z faktu pobierania stypendium od różnorakich sponsorów, fundacji tak krajowych jak i zagranicznych.

  W związku z powyższym zobowiązują się do szerokiego propagowania, również w mediach treści proponowanej Ustawy o Szczególnej Ochronie Interesu Narodowego RP, w celu jej uchwalenia przez Parlament RP.

  Ponadto, proponowana Ustawa łata Ustawę lustracyjną, która była i jest dziurawa, ponieważ nie zawiera pytania, między innymi, o współpracę z tajnymi służbami obcych państw.

  W/w Ustawa nie stanowi żadnego problemu:
  1. Dla osób wolnych od jakichkolwiek uwikłań lub zobowiązań.
  2. Ustawa stwarza cywilizowane warunki do uwolnienia się od uwikłań poprzez złożenie oświadczenia zawartego w proponowanej ustawie.

  W/w Ustawa wyeliminuje agentów wpływu, doprowadzi do całkowitej przebudowy sceny politycznej w Polsce, przebudowy polegającej na usunięciu od wpływów wszystkich ludzi stanowiących różnorakie lobbies działające na szkodę interesu narodowego RP., czyli koniec psucia państwa.

  Polska może nawiązać partnerskie relacje na arenie międzynarodowej tylko jako państwo, w którym będzie obowiązywała w/w Ustawa.

  Przypomnieć należy, że w/w Ustawa, uprzednio proponowana jako II Poprawka do Konstytucji RP jest rozwinięciem proponowanej korekty Karty AWS (1996-1997), która ostatecznie została zaniechana przez AWS. W zamian, Klub Parlamentarny AWS, przedłożył Sejmowi RP w 2000 r. przewrotny projekt ustawy o abolicji dla szpiegów, który został odrzucony przez Sejm RP.

  Korekta Karty AWS dotyczyła treści Rozdziału IV, punkt 5 dotyczącego zasad wyłaniania kandydatów z listy AWS do Parlamentu RP), tj. uzupełnienia oświadczenia o treść: „ że nie byli i nie są współpracownikami lub pracownikami służb specjalnych obcego wywiadu w tym wywiadu gospodarczego” gdyż wersja pierwotna uwzględniła wyłącznie deklarację o czas przeszły i tylko o współpracę i działalność w służbach specjalnych PRL i WSI.

  Ponadto, z 2010 roku - Kornel Morawiecki, Bezpartyjny Obywatelski Kandydata na Prezydenta RP, poparł proponowane przez NOPWIO poprawki do Konstytucji RP, pisząc:
  Marian moje zdanie:
  "Opinia o poprawkach do Konstytucji RP proponowanych przez Narodowo-Obywatelską Płaszczyznę Wyborczą- Inicjatywa Ogólnopolska (NOPWIO). Obie proponowane poprawki do Konstytucji RP z pewnością usprawniłyby funkcjonowanie Państwa. Poprawkę dotyczącą oświadczenia lustracyjnego rozciągniętego na obecne związki z obcymi służbami specjalnymi oraz na związki z ośrodkami działającymi na szkodę Polski, uważam za ważną dla faktycznej niepodległości Polski."
  Kornel Morawiecki, Bezpartyjny Obywatelski Kandydat na Prezydenta RP, 27 kwietnia 2010 r.
 • @Witkacy 23:48:39
  Oczywiscie, ze nic nie wybiora , bo tam nic niczego nie wybiera....tylko zaglosuja...a to dwa calkowicie rozne pojecia.
  Ci dawno wybrani zajma od dawna nalezne im i dla nich zarezerwoeane synekury synekury i stanowiska...a glosujacym pozwola pocalowac sie w dupe:-)))
  Niech pan umyje zabki:-))))
  Po drugie konsolidacjka bez myslenia to jasz szczanko bez bakowania:-))) co to za antysystemowe figury , ktore biora udzial w systemowym shole..dla arsholes???:-)))
 • Y.M.C.A.
  A skąd się wziął ten Adam Słomka?
  https://www.youtube.com/watch?v=dE-eUXR60as&list=RDdE-eUXR60as
  https://www.youtube.com/watch?v=GWQhnEfEUw4
  Kandydat Grodzka nie wystarczy? :))
 • @RomanKa 03:42:13
  Panie Romanie, niech Pan zauważy jak kolejny raz kompromitują RN tzw. zawisze i bosackie, przedstawiają gościa, ochraniarza, piłsudczyzne jako kandydata RN. Kompletnie swoim wyglądem zniechęca do RN, tak teraz jak i do ero-kołchozu, kompletnie brak wiedzy, jeszcze w dodatku prymitywny bufon.
  Tak to jest jak z zewnątrz ambasady usraelskie tworzą RN odgórnie, podobnie jak Kołomojski na Ukrainie ,,prawy sektor", który po instrukcie i kase łazili do ambasad usraelskich.
  Z tym Kowalskim to pośmiechowisko.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY