Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Oświadczenie kibiców Ruchu Chorzów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opublikowano: poniedziałek, 19, sierpień 2013 21:47

 Oświadczenie Stowarzyszenia "Niebiescy" w sprawie zajść do jakich doszło na gdyńskiej plaży 18.08.2013 r.

"Jako Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów „Niebiescy" odnosimy się do sytuacji jaka miała miejsce na gdyńskiej plaży w niedzielę 18 sierpnia z udziałem kibiców Ruchu Chorzów udających się na mecz z Arką Gdynia w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Chorzowscy kibice podobnie jak przy ostatnich wizytach meczowych w Gdyni przybyli wcześniej, by móc chociaż przez chwilę uraczyć się pięknem polskiego morza. Ostatnie wizyty oraz obecna, o której zrobiło się głośno przebiegała spokojnie do momentu zaplanowanej zbiórki, z której kibice mieli udać się w stronę stadionu miejskiego.

Sytuacja, do której doszło i w której media próbują wskazać jednostronnego winowajcę w postaci kibiców zmuszają nas jako Stowarzyszenie do odniesienia się do okoliczności całego zajścia, by zdementować medialne przypuszczenia i stereotypowe oskarżenia, jakoby kibice byli winni zaistniałej sytuacji i zachowywali się agresywnie szukając zaczepki. Pragniemy zauważyć, że kibice Ruchu Chorzów jak również meksykańscy marynarze przebywali na gdyńskiej plaży od wczesnych godzin rannych i przez ten czas nie dochodziło do zakłócenia porządku. Iskrą zapalną zaistniałej sytuacji przed zbliżającą się godziną zbiórki kibiców było niewybredne zaczepianie, a w efekcie uderzenie w twarz kobiety przez jednego z meksykańskich marynarzy. W obronie kobiety stanął jeden z kibiców Ruchu, który momentalnie został zaatakowany przez kilku kolejnych obywateli Meksyku i w czasie zajścia został ugodzony nożem. W efekcie tego zajścia chorzowscy kibice ruszyli z pomocą zaatakowanemu koledze co doprowadziło do bezpośredniego starcia obu grup, w którym Meksykanie użyli noża oraz stłuczonych butelek. Jako Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów pragniemy zauważyć, że prowodyrem zamieszek nie byli kibice Ruchu Chorzów, których się o to oskarża, a zaproszeni przez Sz. P. Prezydenta Miasta Gdynia goście.

Jako Stowarzyszenie „Niebiescy" zwracamy się do Pana Prezydenta Szczurka o lepszy dobór zapraszanych w przyszłości gości, wśród których nie znajdą się sprawcy przemocy w stosunku do kobiet i nożownicy, niezależnie od kraju pochodzenia czy też przynależności etnicznej. Zwracamy się również do Pana Prezydenta Wojciecha Szczurka o nie wydawanie oświadczeń na podstawie medialnych nacisków i bez jakichkolwiek dowodów, bo nagle okazuje się, że to jednak zaproszeni przez Pana Prezydenta goście okazali się „brutalnym napastnikiem". Niemniej jednak zgadzamy się z dalszą częścią oświadczenia Pana Prezydenta: „Tego rodzaju bandyckie zachowania budzą odrazę i zasługują na powszechne potępienie".

W kwestii całego zajścia i podawania przez media i Pana Prezydenta domagamy się, jako Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów „Niebiescy", podania przez media prawdziwej wersji zaistniałych zdarzeń oraz przeprosin za podanie do informacji publicznej nierzetelnej informacji szkalującej dobre imię Klubu i Kibiców Ruchu Chorzów.

Z poważaniem SKRCh „Niebiescy"
Za: stowarzyszenie.niebiescy.pl"

narodowcy.net/polska/3051-oswiadczenie-kibicow-ruchu-chorzow

 

KOMENTARZE

 • I to wyjaśnia wszystko.
  Szczęść Boże wszystkim Kibicom
 • ..
  https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581520_511040725651515_814286002_n.jpg
 • @Witkacy 01:01:29
  Coś podobnego przysżło mi na myśl.
  Możńa powiedzieć, że ani rząd, ani media, ani politycy PO i PSL, ale i Palikociarze, SLD oraz PIS nigdy nie staną w obronie poniewieranych polskich kobiet, ale bardzo chętnie staną w szeregu z bandytami, jka ten ogłupiały bez reszty Szczurek.
 • @OHV 02:15:10
  Pobiezny wykaz polskojęzycznych szmaciarzy:

  "albo kibole się zsocjalizują, albo trzeba będzie sięgnąć po inne rozwiązania"
  oraz
  "To kolejny incydent pokazujący, że należy separować kiboli od normalnych obywateli. Albo się oni zsocjalizują, albo trzeba będzie sięgnąć po inne rozwiązania prawne" - obecny minister MSWiA

  "Na tym etapie ustalono, że stroną atakującą byli obywatele polscy, natomiast stroną "poszkodowaną" obywatele Meksyku - powiedział reporterowi Polskiego Radia prokurator rejonowy z Gdyni Witold Niesiołowski po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w sprawie bójki na gdyńskiej plaży."

  "Roboty publiczne. Skoro ci młodzi, zdrowi, silni ludzie mają problem z rozpierającą ich energią, niech pracują. Taka resocjalizacja powinna im pomóc" - posel PO I.Raś
 • Okupanci (nierzad) boja sie kibicow .......
  poniewarz sa dobrze zorganizowani w klubach pilkarskich . Czesc i Chwala dla naszej mlodzierzy .
 • @OHV 02:15:10
  Całe szczęście że nie zaginą w tym Narodzie etos Rycerza .
  Całe szczęście że rodzą się w tym Narodzie mężczyźni a nie cioty z parówka w odbycie.
  Bo tu do takich rzeczy potrzeba chłopa z jajami.
  Żeby miał odwagę stanąć w obronie swojej żony , w obronie swojej córki w obronie swojej rodziny , wtedy gdy nadejdzie jego czas.
  A ustawki to życiowy poligon na którym to taktyka i umiejętność służy obeznaniu by wiedzieć jak dać dobrze w mordę i nie bać się smaku własnej krwi.
  --------------"Bo oni się was boją"- MAX Kolonko.---------------------------
 • @OHV 02:15:10 - "(...) ten ogłupiały bez reszty Szczurek."
  Hehehhe! Dobre!
 • @Witkacy 01:01:29
  O nie. Nie zrozumiałeś całości przekazu.
  Obecne Państwo Polskie będzie chronić kogo i kiedy jak uważa. A jak nie uważa to chronić nie będzie i już. I Polacy niech sobie nie myślą, że obecne Państwo Polskie pozwoli im samym się bronić, tutaj reakcja państwa będzie natychmiastowa i brutalna - każde próby samoobrony będą tłumione w zarodku z użyciem pełnego spektrum środków prawnych i pozaprawnych.
  Kiedyś w ZSRR był Ławrientij Beria. Słowianom udało się uciec od jego specyficznej "opieki" dzięki temu że Chruszczow (przebiegły Ukrainiec) wysłał około setki żołnierzy, którzy nagłym atakiem na jego dom wytłukli jego liczną ochronę i jego samego zatłukli ledwie zdoła się zbudzić. Mimo że rozliczne służby wciąż czuwały nad bezpieczeństwem Berii, system Okazał się niedoskonały.
  Dlatego teraz mamy przynajmniej dwóch takich Ławrientijów, jeden podstawowy, jeden w zapasie. Bartłomiej Sienkiewicz i Mariusz Kamiński, dwóch ludzi od mokrej antypolskiej roboty o podobnych karierach, a nawet nieco z twarzy przypominających młodego Berię, i jeden drugiego. Pewnie ten sam oficer prowadzący, więc gusta ma te same.
 • Jak zwykle lewackie media kłamią
  Ciekawe, czy znajdą w sobie odrobinę przyzwoitości i przyznają się do błędu. Czy Pan Prezydent Szczurek zachowa się honorowo i przeprosi kibiców? Od razu też widać mściwość Tuska (bo na pewno były konsultacje Szczurka z kancelarią premiera, albo osobiście z Tuskiem), który nie może zapomnieć kibicom znanego nam hasła.
 • 5 *
  Szczurek się naprawdę wygłupił z tym swoim wystąpieniem.

  Polscy przywódcy w sytuacji, gdyby naprawdę doszło do bójki z powodu pseudokibiców, winni sprawę wyciszać, a nie jeszcze publicznie na cały świat bić pokłony i głowę popiołem posypywać...

  Brak myślenia politycznego.
 • @ Fajnie i według palnu. Sienkiewicz już zapowiada...
  Najprawdopodobniej POlicja i prokuratura czeka na wyniki sondażowni oraz tzw. autorytetów w zakresie określenia sympatii politycznych Kibiców R.C. W przypadku, gdyby z badań wyszło, że to banda naćpanych katolickich fanatyków; przynosząca wstyd Europie swoimi faszystowskimi ekscesami w rodzaju gloryfikacji różnych typków takich jak Pilecki, Fieldorf czy Siedzikówna. Chodząca do kościoła i na spędy w rodzaju 11 listopada czy 1 marca... No to wówczas należy ukarać ich przykładnie. Wyroki bez zawiasów, pełen społeczny wykluczenie, ostracyzm, więzienie lub stos. Może i nawet przypomną sobie metody jakimi ich ojcowie, dziadkowie wprowadzali władzę ludową.
  Jednakże w przypadku jak ichnie badania wykażą, że Kibice R.C. to bogu ducha winni uczestnicy masowej imprezy sportowej popierający R.A.Ś. i pełne przyłączenie Śląska do Rzeszy to sprawa wygląda zupełnie inaczej...
 • @ i jeszcze
  Generalnie jestem pełen współczucia dla osób odpowiedzialnych za sterowanie opinią społeczną. Wydaje mi się, że wyciszą zaraz tę sprawę jakąś Małą Madzią.
  Czy ktoś jest w posiadanie wypowiedzi jakiegoś przedstawiciela Komoroskiego na temat organizacji SZCZYTU KLIMATYCZNEGO właśnie 11 listopada? Że to było zamierzone, że chciano w ten sposób podczas organizacji szczytu, czyli pobytu w Polsce setek ekip telewizyjnych i dziennikarzy pokazać święto narodowe całemu światu?

  Wydarzenia z Kibicami to doskonały pretekst do zaostrzenia prawa, a w zasadzie do legitymizacji działań obecnie niezgodnych z prawem mających na celu pozbywanie się z życia społecznego (publicznego) "elementów" wrogo nastawionych do obecnego rządu, mediów czy porządku społeczno- ekonomicznego.
  Te wydarzenia dały pretekst Sienkiewiczowi do wprowadzenia zapisów prawa o charakterze represyjnym. Takich, które dadzą możliwość rozprawy z coraz większą liczbą osób, które nie zgadzają się na traktowanie naszej historii w sposób instrumentalny, kłamliwy. Doprowadzi to niestety do konfrontacji 11 listopada. Z jednej strony tysiące faszyzujących lewaków uzbrojonych w proce i butelki z benzyną popieranych przez media i zachęcanych do działań przez różnej maści "autorytety" z osobami, które zechcą świętować kolejną rocznicę Niepodległości Polski. Które próbować będą czcić Polskę Niepodległą i Suwerenną.
  Do tej pory 11 listopada, pomimo wielu prób rozbicia manifestacji, wielu prowokacji z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Poprzez tego typu działania młodzi ludzie zaczynają dostrzegać znaczenie patriotyzmu i historii w życiu. Zaczynają być dumni z tego, że są Polakami. Obecnej władzy niestety nie jest to na rękę.
  Ale się "zagalopałem"...
 • @Witkacy
  Witaj

  Zdaje się, że oficjalna powiastka została już zatwierdzona przez odpowiednie politbiuro.
  Winni są kibole.
  A to pozwoli zaostrzyć działania przed jesiennymi protestami.
  Apogeum kibolstwa będzie 11 listopada.

  Pozdrawiam
 • Kibice !!! Nie dajmy się zwieść i sprowokować !!!
  Antyglobaliści z Meksyku , będący de facto na garnuszku globalistów ćwiczą w Polsce przed generalną próbą zaplanowaną w Polsce na 11 listopada 2013 r. / szczyt klimatyczny w Warszawie / .

  Prezydentowi Szczurkowi należy złożyć wyrazy ubolewania z powodu jego zachowania. Mówiąc kolokwialnie , to jego zachowanie w tej sprawie to masakra.

  Kibice !!! Nie dajmy się zwieść i sprowokować !!!
 • @ GENERAŁ GRUDNIEWSKI PROWADZI WERBUNEK DO POLSKICH DRUŻYN STRZELECKICH
  Najbliższe strzelanie w Warszawie (na strzelnicy) przewidujemy na wrzesień. Pierwszeństwo w przyjmowaniu do PDS mają osoby posiadające prawo jazdy i własny środek lokomocji (co najmniej auto osobowe). Osoby mniej zamożne są przyjmowane w drugiej kolejności.
  Obowiązuje narodowość polska (zgodnie z nazwą organizacji).
  Telefon do Pana Generała +48 601 361 962.
 • Chciałem zwrócić uwagę, że środowisko
  Gapola i Nowego Państwa (cały numer poświęcony kibolom) wkręcało kibiców w ruch patriotyczny, a może nawet narodowy.Taka grupa jest łatwa do sterowania, bo oni raczej nie cechują się doświadczeniem życiowym (młodziaki, w większości nie mający na utrzymaniu rodziny), a tym bardziej wyrobieniem politycznym, a tylko rozwiniętym ponad normę poczuciem przynależności do grupy. Wystarczy jeden lub kilku prowokatorów, zagrają emocje i sprawa wymyka się spod kontroli. We Wrocławiu poszli na Baumana na wyraźnie czyjeś zamówienie.
  Z wyjaśnienia NIEBIESKICH wynika, że obie grupy, biorące w końcu udział w rozróbie, były obecne na plaży przez kilka godzin i nic się nie działo.
  Przyjrzałbym się bliżej tej kobiecie od której zaczęła sie rozróba.

  Chciałem jeszcze dodatkowo zwrócić uwagę, że we Wrocławiu i w Gdyni panowie prezydenci uderzyli w podobne tony i to jeszcze przed zbadaniem sprawy przez policję i prokuraturę. Ciekawe.
 • @tadman 11:09:56
  "...środowisko Gapola i Nowego Państwa (cały numer poświęcony kibolom) wkręcało kibiców w ruch patriotyczny, a może nawet narodowy."

  Aleś chłopie walnął jak łysy o beton. Kosmici zapukali chyba do główki...?
  A że mogła to być ustawka...? - niewykluczone. Podstawiona kobieta, RAS-iowcy z Chorzowa (śląska antifa!), noże na plaży, trening przez 11 listopada, zaostrzanie prawa...

  Chciałbym jednak zadać takie pytanie: a co zrobić z antyglobalistami, którzy idą pod kule, bo widzą totalitaryzm NWO - Rządu Światowego Żydów? Jak ich odróżnicie - mądrale - w Warszawie?
  Prowokacja jest diabelsko pomyślana, jak się wydaje...
 • @Zygmunt Korus 11:36:10
  Jestem łysy! :)))

  Jesteś prostolinijny i nie widzisz jak środowisko Gapola zaczyna wchodzić w organizatorską rolę Gazwybucha, tym razem dla "prawicowych Polaczków". Oni tak myślą, że skanalizują to, bo dotychczasowa opcja prezentowana przez naczelny organ już się zużyła. A swoją drogą im więcej obstawiasz, tym bardziej rośnie szansa trafienia. Liczą, że i tym razem usłyszą bingo!
 • @vortex 09:06:40
  Prawdopodobnie też wtedy czołgi otoczyły Łubiankę i wojsko zrobiło jatkę kumplom Berii (ale nie jest to pewne, choć logiczne, do dzisiaj są to sprawy mocno utajniane).
  Tak wygląda prawdziwe przejmowanie władzy gdy ma się do czynienia z takimi bestiami z piekła rodem.
  Różne marsze tam niepodległości to tylko może być taka oprawa medialno propagandowa. Jak bym ja miał decydować, to bym zrobił unik i zrezygnował w ostatniej chwili z marszu 11 listopada. Można go przenieść na inną datę (przecież to marsz symboliczny), a można zacząć konfrontację ze zbrodniczym reżimem na zupełnie innym polu. Można też poczekać na inną dogodną okazję. Jeżeli ktoś idzie z Bogiem, to zazwyczaj taka okazja nadchodzi, nieraz całkiem nieoczekiwanie. Ale trzeba z Bogiem być, a nie słuchać majaczeń Wojtasa.
 • @WIŚNIA 09:54:21
  Problem w tym, że minister spraw wewnętrznych jest żydem, pomiotem litwaka lub chazarobolszewika o silnie antypolskim nastawieniu. Jako priorytet w działaniu na swoim stanowisku uważa zwalczanie tzw. polskiego "ekstremizmu" narodowego. Czyli polskiej świadomości narodowej, patriotyzmu. Pomagają mu w tym pewne osoby, ze ścisłego kierownictwa w ABW, również pochodzenia żydowskiego. W sumie błahej sprawie bójki na plaży znalazł pretekst do rozprawienia się ze wszystkim co ma barwy biało - czerwone. Z tego wynika ta szybka zmiana winnych na Polaków. Historyjka, że jest prawnukiem Henryka Sienkiewicza jest bajką dla głupich Polaków. Niestety od końca II WŚ mamy do czynienia ze zwalczaniem polskości przez określone środowiska, czytaj żydowskie, a raczej chazarobolszewickie, litwackie. Zmieniają się tylko formy, ale teraz zintensyfikowali działania, bo wydaje się im, że są już na tyle silni.
 • @Kula Lis 62 12:07:02
  Piątka z plusem; a przy okazji polecam portal, gdzie mój ważny tekst, zbanowany na "Niezależnej" włącznie z zamknięciem mi bloga, jak widać przebija się, bo co i rusz znajduje uznanie: http://wirtualnapolonia.com/2013/08/14/zygmunt-korus-bezduszny-koszer/
 • Cieszę się, że znaleźli się ludzi którzy zrobili to co powinni zrobić, nawet
  jeśli złamali prawo. Każdy gość z innego kraju (i nie tylko), który bije kobiety, zasługuje na bezwzględny odwet, tak aby wiedział, że nie jest u siebie (w dziczy przemocy) i pamiętał spotkanie z Polakami bardzo długo. I nie ma znaczenia czy będzie to Meksykanin, Niemiec, żyd czy arab.

  Jestem dumny z tego, ze kibice spuścili łomot meksykańskiej "antifie". Chyba im wpłacę jakąś dotację na klub.
 • Przepraszam kibiców
  Za prowokacyjne działania ministra Sienkiewicza, którego aż ręce świerzbią do przelania polskiej krwi.
  Ministrze Sienkiewicz, kto przychodzi po cudzą głowę , przynosi też swoją.

  Może minister jest przemęczony pracą ?
  Może przydałby się jakiś urlop ?
  Na przykład w Hajfie , nad pięknym Morzem Śródziemnym ?
 • W tym miejscu (bo nie znam innego),
  jako kobieta składam podziękowania kibicom. Tu od razu uwaga: oni tam nie byli jako kibice, tylko jako plażowicze. To istotne, bo przez takie wbijanie do głów różnych kalkomanii myślowych, powstaje skojarzenie "bójka z nożownikiem = kibice". Unikajcie tego, drodzy.
  Tak więc dziękuję panom obecnym na plaży, którzy ujęli się za napastowaną kobietą. To piękne, że nie giną rycerskie tradycje.
  Przerażające jest jednak to, że "elity" cały czas wmawiają, iż owe rycerskie tradycje (stanąć w obronie słabszego czy honoru kobiety) to coś, za co należy przepraszać, co należy ścigać i potępiać. Postawę "elit" z prezydentem nomen omen Szczurkiem, polecam wnikliwej uwadze wyborców w następnych głosowaniach.
  Władze dały mi czytelny sygnał, że:
  - nie obronią mnie, gdy napadnie mnie obcy,
  - do paki pójdzie ew. obrońca a nie napastnik,
  - stawanie w obronie słabszych i obrona czci kobiety to czyn hańbiący i karalny.
  Władzom w tym miejscu dziękuję za jasne postawienie sprawy.

  Uwadze plażowiczów jeszcze jedna uwaga: nie dajcie tej sprawie medialnie zginąć, piszcie o niej, pilotujcie. Jakby potrzeba było zrzutki na adwokata, czy coś, do upubliczniajcie to, myślę, że parę osób chętnie się dołoży.
  A! I zapiszcie się na jakieś zajęcia z samooborny czy coś.
 • @bez kropki 12:56:26
  A Bartłomiej Sienkiewicz i Mariusz Kamiński też mają pyski szczurów. Ale się zbiegło, ja pierdzielę :-))))))))))).
 • @vortex 13:00:39
  Reasumując. Niezbędna jest pilna deratyzacja :-)))))))))).
 • @Zygmunt Korus 12:31:37
  Jak Długo Wehrmachtowy Matoł Będzie Pluł Na Polskę. Jak Długo PO-żydokomuna Będzie Opluwać Polskę za granicą. Perfidia żerującej na Polsce PO-żydokomuny przerosła perfidię "polskich" władz sowieckiego PRL-u. Tamci też opluwali Polaków za granicą (na rozkaz sowietów), a Polacy też byli w swoim kraju gorsi od cudzoziemców, ale przynajmniej nie obnosili się na całym świecie z plugawym łgarstwem - "polskim faszyzmem" i nie szukali komuszych sojuszy na Zachodzie aby utrzymać się przy żłobie. Polakożerczy wehrmachtowy Matoł Szuka Sojuszów za granicą. PO-komuna zawarła sojusz przeciw Polsce z Meksykańską Komuną. Upadający PO-komunistyczny, kondomijny reżim wehrmachtowego Matoła na gwałt szuka na całym świecie lewackich sojuszników do walki przeciw Polskim Patriotom i wszystkim Polakom walczącym o Wolną Polskę. Dziwka Putina czyli skompromitowany polakożerczy wnuk hitlerowca, którego natychmiastowego ustąpienia żąda ogromna większość Polaków, swoimi załganymi perfidnymi metodami opluwa Polskę i Polaków za granicą w celu POzyskania "sojuszników" do walki z "polskim faszyzmem". Trzeba sprawę wyjaśnić do cna. Wcześniej ci lovelasi byli w Szczecinie i podobno strasznie chcieli zastosunkować za free, podobno wszyscy mówili, że rzucą żony z dziećmi i takie tam żeby zbajerować naiwne Polki. Najwyraźniej po długim rejsie zamienili jądra z mózgami i na gdyńskiej plaży eksplodowali widząc skąpo ubrane kobiety. Bójki i rozróby to nic dobrego ale trzeba powiedzieć, że stanięcie w obronie napastowanej kobiety jest honorowe i szlachetne. Meksykanie potępili atak na swoich agresywnych pijanych żołnierzy i zaapelowali o ukaranie winnych a co jeśli okaże się w toku śledztwa iż winni są Meksykanie a wszystko na to wskazuje np. oświadczenie rzecznika policji, nagrania z monitoringu etc. ? Na marginesie nie dziwi takie zachowanie dyplomatów meksykańskich, natomiast zaskakuje i oburza zachowanie polskich (?) władz w tej sprawie oraz polskojęzycznych mediów tym bardziej że cały czas toczy się śledztwo! Co się dziwić władzom Meksyku bronią swoich obywateli jak mogą i nasi hołdownicy berlińscy, ruscy, pruscy i telawidzcy powinni się od władz Meksyku uczyć jak dbać o prawa swoich obywateli zagranicą. Władze meksykańskie wykorzystują fakt, że main-stream nie licząc się z prawdą i faktami, nie licząc się z interesami państwa polskiego od razu zwalił winę na Polaków ponieważ kibiców uważa za podludzi. Ci ubermensche z mainstreamu kiedyś odpowiedzą za podłą propagandę i szkalowanie Polski i Polaków, w wolnej Polsce polonofobia będzie największą zbrodnią a nie antykomunizm czy UBekofobia. Bronią swoich bandytów, bandyci użyli noży, A nasz? tzw. polski rządzik nie broni Polaków, bo chodzi o to aby o Polakach była jak najgorsza opinia w świecie. Czas POgonić ich Polacy.
 • @Zygmunt Korus 12:31:37
  Dzięki! Ja także już sporadycznie piszę i wchodzę na niezalezną a raczej od gudłai zależną, filosemicką, bo moje teksty tam nie wchodziły z powodu antycośtam. Pzdr!
 • @vortex 13:02:47
  Dobre hasło. Gdynianie, czytacie to? Macie gotowe hasło na następne wybory: "Deratyzacja!"
 • @vortex 13:02:47
  Bardzo i to bardzo pilna. Ps. Matka Natura jest wobec nich bezwzględna, antysemicka, ponieważ tak po 40-50 demaskuje ich korzenie, cv można czytać z ich mord. Pzdr!
 • @bez kropki 12:56:26
  Co władza kręci za lody ? O co tak naprawdę chodzi, w tej zadymie na plaży? Do bicia piany w temacie, dołączyły się nawet lokalne media czy bardzo niszowe portale - dziwnym trafem w wielu redakcjach rozgrzały się telefony u naczelnych, aby temat PODKRĘCAĆ ! CO TAKIEGO, tym zajściem na plaży, CHCĄ PRZYKRYĆ WŁADZE ? Ludzie odwróćcie uwagę od tej zadymy plażowej, WŁADZA, coś zamiata pod dywan !!! Czy to chodzi o kolejne USŁUGI dla amerykańców z danymi obywateli R.P. ? Czy coś jeszcze bardziej wrednego ?
 • @
  Czy jedyna metoda zwracania uwagi to zglanowanie innej grupy? Na filmie można zobaczyć jak kibice pietami miażdżą ciała leżących ludzi. To była kultura...fizyczna.
 • @Krzysztof Grzelak 14:50:42
  Wczoraj minister Sienkiewicz kokietował Polaków, że nie ma wpływu na decyzję prokuraturów. Ci z Gdańska chyba nie dosłyszeli, bo wydali postanowienia zgodnie z życzenie polityka dotychczas znanego jedynie z oratorskich popisów. Zarzuty na razie usłyszeli jedynie Polacy, choć policja mówi wprost: to Meksykanie wywołali awanturę na plaży w Gdyni. Prokuratury nie przekonuje argumentacja policji, że to obywatele Meksyku byli prowodyrami zajść. Według śledczych Meksykanie są ofiarami. Jutro statek Cuahtemoc odpływa z Gdyni... A może prokurator Niesiołowski liczy na wycieczkę do Meksyku i poszukiwanie winnych burdy między kaktusami. Oczywiście, w ramach międzynarodowej pomocy prawnej, bo już żaden Meksykanin winny uderzania matki z dzieckiem, dzięki ministrowi Sienkiewiczowi i nasłuchujących głosy w Warszawy gdańskich prokuratorów, zarzutów raczej nie usłyszy. Zarzuty pobicia i udziału w zbiegowisku usłyszało za to dwóch mężczyzn zatrzymanych po niedzielnej bijatyce na plaży. Sąd zdecyduje o ich ewentualnym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi im do 5 lat więzienia. Dziś policja zatrzymała kolejnego podejrzanego w sprawie. Oczywiście, chodzi jedynie o Polaków, bo Meksykanie obrażający kobiety i szarpiący się z policjantami (już tylko za to każdy kibol dostałby zarzuty), picie na plaży oraz wyzwiska zostali… przeproszeni. Mało tego: prokurator biegnie na statek pod cudzą banderą, aby przesłuchiwać obcokrajowców. Bezpośrednio po niedzielnej bójce policja zatrzymała jednego Meksykanina, za którego poręczył konsul honorowy Meksyku. I to wystarczyło, że wrócił do kajuty na żaglowcu. Jakim prawem?! - Meksykanie są stroną pokrzywdzoną w tym postępowaniu. Żaden z obywateli Meksyku nie dostał zarzutów. Zarzuty postawione wobec obywateli polskich wynikają z analizy materiału dowodowego, czyli monitoringu i zeznań świadków - mówi niezalezna.pl prokurator Witold Niesiołowski. Dopytywany o zdjęcia z monitoringu i butelki, które trzymają marynarze meksykańscy, prokurator odpowiedział: - Na samych zdjęciach z monitoringu widać, że jedna grupa stoi, a druga ją atakuje – powiedział Niesiołowski.
 • @bez kropki 13:08:17
  Cytuję ryżego: ,,Będę się zwracał do wielu instytucji i polityków, by wsparli nas w budowaniu atmosfery dla wsparcia działań policji, gdy te będą zdecydowane i brutalne'' . - To są nawoływania niezgodne z prawem. Każda instytucja publiczna, również Policja ma obowiązek działać zgodnie i w ramach przepisów prawa. Nawoływanie przez osobę tak wysoko postawioną w hierarchii politycznej jak premier do zastosowania działań brutalnych jest odwołaniem się do czasów ZOMO. Kaczyński rzeczywiście był prorokiem, kiedy mówił "oni stoją tam, gdzie stało ZOMO". Ponadto Tusk stwarza alibi dla bandytów w szeregach policji takich jak funkcjonariusz kopiący w głowę uczestnika Marszu Niepodległości. Należałoby oczekiwać interwencji od Rzecznika Praw Obywatelskich, albo przynajmniej jakiejś interpelacji poselskiej w tej sprawie. Jest też Helsińska Organizacja Praw Człowieka. Może ona dałaby raz głos w naprawdę poważnej sprawie, zagrażającej bezpieczeństwu i prawom obywateli!!! Przydałaby się również jakaś otwarta lista społeczna potępiająca (póki jeszcze czas) i hamująca psychopatyczne zapędy tej władzy.
 • @vortex 13:02:47
  "Szokujące słowa Tuska: będziemy wpływać na sądy, policję i prokuraturę: "Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy" - powiedział dziś Donald Tusk na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu, odnosząc się do niedzielnej bójki na plaży w Gdyni. Nawet w PRL komuniści udawali, że sądy są niezawisłe, a prokuratura niezależna w swoim działaniu. Donald Tusk i partia rządząca najwyraźniej nie potrzebuje już takich pozorów. Premier otwarcie przyznał dziś, że będzie próbował wpływać na policję, prokuraturę i sądy, by te surowo karały "pseudokibiców". Przypomnijmy, co na ten temat mówi Konstytucja RP:
  Art. 173. Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.
  Art. 178. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom.
  Oznacza to, że premier wprost zapowiedział, że będzie łamał ustawę zasadniczą. Na konferencji prasowej dowiedzieliśmy się także od Donalda Tuska, że rząd przygotowuje brutalną rozprawę z kibicami. Bo właśnie słowa "brutalny" użył premier - i to w czasie, gdy po interwencjach policjantów giną ludzie, jak ostatnio w Gdańsku."
 • @Kula Lis 62 18:37:38
  No cóż. Kiedyś ktoś z nim rozprawi się brutalnie, wtedy będzie kwiczał i o łaskę prosił, buta z niego zejdzie.
 • @vortex 18:49:24
  TUSK BOI SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ !!! Jeżeli będzie widział, że w sposób legalny nie wygra i straci władzę, to chwyci się środków pozaprawnych. Sprowokuje zamieszki na wielką skalę by zawiesić prawa obywatelskie. Te ataki na "kiboli" to preludium dla tej operacji. Tusk jak Gomułka - by oderwać go od władzy, kilkudziesięciu Polaków polegnie. Niestety, Tusk i reszta tej targowicy PO dąży do wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Teraz Tusk ze swoją bandą prowokuje niemal wszystkich Polaków do protestów, demonstracji ulicznych, służby wciąż przygotowują prowokacyjne ustawki wobec kibiców, groźnych dla Tuska przeciwników, a szczyt tychże prowokacji będzie 11 listopada br., tak jak w ubiegłym roku, gdy policjanci prowokowali uczestników marszu do bójki, sami strzelali do tłumu i rzucali w tłum petardy. Wtedy POlicyjnym łachudrom nie udała się prowokacja, ale teraz - to co innego. Przygotowali już zdrajcy ustawy siłowe, mogą strzelać z broni ostrej nawet do dzieci, mogą też wezwać na "pomoc" nawet ruskich czy Niemców. Stan wojenny mamy - jak w banku, by oszuści i zdrajcy z PO nie stracili władzy, a Tusk nie stanął za zdradę przed Trybunałem Narodowym. Będzie wojna domowa !!! Kondominium rosyjsko-niemieckie stanie się faktem. Polaczek jak niewolnik będzie zapierdalał u bogatych żydków za miskę strawy i będzie tyrał aż do śmierci - błagając pejsatych o eutanazję. Dzięki wam lemingi !
 • @Ptasznik z Trotylu 12:37:40
  Z tego definitywnie widać, że Tusk z gudłajem "Sienkiewiczem" uruchomili olbrzymią machinę prowokatorów, którzy teraz zostali masowo wpuszczeni w szeregi kibiców i w ruch kibicowski, bo tych młodych i ideowych ludzi Partia Obłudy najbardziej się boi. Wszelkie demonstracji będą szpikowane bandytami i janczarami, spuszczonymi ze smyczy Partii Obłudy! Gdy Ryży ze swoja swołocza rozwalą ludzi młodych z ruchu kibicowskiego oraz ze środowiska młodych, z narodowego Marszu Niepodległości, to potem już spokojnie może sobie rządzić dożywotnio i ogłosić sielankę dla siebie i swoich siepaczy. A Lemingi z prawej strony dalej będą mu śpiewać: Wodzusiu żyj nam 1000 choćby lat! Kim Ir Sen to przy KonDonie z WSIokami to był amator i mały pikuś! Swołoczy POwiedz dość! Myśl samodzielni, nie dawaj się dalej prowadzić pożytecznym idiotom!
 • @Zygmunt Korus 12:31:37
  Zobaczycie że POleje się krew na ulicach! Zabili 96 osób w Smoleńsku, innych po Smoleńsku, zabiją tysiące, co to dla nich. Pamiętam, jak trzydzieści lat temu inny zbrodniarz, sowiecka parchobolszewicka matrioszka wraz taką samą drugą Kiszczakiem, Marguilus ksywa Wolski ksywa Jaruzelski, odgrażał się Polakom, że ekstremistów i skrajne ogniwa Solidarności będzie tępił, cyt.: z poszanowaniem litery prawa, ale bez zbytniej dbałości o delikatność. Tamten twierdził, że za jego zbrodnie osądzi go Historia i nie pomylił się niestety, ale mam nadzieję, że jego dzisiejszego naśladowcę będą sądziły normalne sądy i jeżeli już nie za terror, to przynajmniej odpowie bandzior i zdrajca za ruinę ekonomiczną kraju i jego zbrodnicze zadłużenie. Polski Łukaszenko - czas zabrać mu zabawki i dziadka Donalda kaczkę zacząć resocjalizować - on chce wpływać na niezależne instytucję - qrwa obłąkany facio - a przestrzegali przed psycholem jego dawni towarzysze-niejaki ps. Alef Stern tak pisał o nim - Zakompleksiony chłopak z podwórka. Swojego czasu mówiło się o depresjach Tuska, o jego napadach złości, płaczu, o deptaniu marynarek kolegów. Czy tak się zachowuje zdrowy człowiek? Silny lęk przed odrzuceniem, działania autoagresywne, wahania nastrojów, napady intensywnego gniewu, brak pracy nad sobą, lenistwo. Pali cygara i papierosy, uwielbia alkohol. Jest wiele filmów z kampanii, gdzie po analizie widać małe źrenice i rozszerzone, wytrzeszczone coraz bardziej oczka. Po sposobie chodzenia na tych krzywych i wychudzonych nóżkach Tuska widać postępującą chorobę alkoholową. Ps. Po latach widać, że takie sposoby na żydokomunę jak w 80/89r. nie powiodły się. Solidarność dała sobie wmówić, że jak strajkować to tylko na terenie zakładów, broń Boże wychodzić na ulicę. Przyjęcie takiej formy protestów skutkowało dalszymi porażkami w postaci zinfiltrowania Solidarności przez SB i obsadzeniem agenturą kluczowych w niej funkcji. Dzisiaj widać, że dużo lepszym sposobem na walkę z żydokomuną był Poznań 56 lub Budapeszt 56. Taka rewolta powinna objąć cały kraj.
 • @jazgdyni 10:22:23
  Tusk władzy nie odda, POdpali Polskę jak Neron Rzym. Tusk boi się, że przy zmianie rządu(mam na myśli PiS)musi odpowiedzieć za zdewastowanie państwa Polskiego. Dlatego jest zdolny użyć siły wobec narodu. Będzie coraz więcej prowokacji. Musimy uważać. Wnuk gestaPOwca szykuje bestialstwo band zomo na skalę niespotykaną od okupacji stalinowskiej. Na razie trenują na domniemanych "przestępcach" - osobach zatrzymanych na jakichś interwencjach zomo. POtem okazuje się, że zatrzymany był "PObudzony" i zomole "musieli użyć przymusu bezPOśredniego", PO czym "zatrzymany nagle traci przytomność", a "dobrzy" zomole "POdejmują reanimację"... Skatowany "zatrzymany" umiera w katowni ub, lub szpitalu, lub ktoś znajduje zwłoki na ulicy... Do POwtarzanego coraz częściej schematu trzeba dodać fałszywe "opinie" zomowskich "biegłych" o śmierci "sPowodowanej niewydolnością oddechową"... W ostatnich dniach liczebność bestialskich zabójstw i tortur w katowniach ub dramatycznie wzrosła. Nasiliła się tez zastraszająco nawała kłamstw głównego rynsztoka propagandy. Sprawa zakatowania śp. Tomasika PO rzekomym dziwacznym "napadzie" na starca przez balkon była najgłośniejsza, ale dziś już media POdały o POdobnej śmierci w Tychach. Apel do IPN - Proszę gromadzić informacje o zaginionych, zmarłych i samobójcach PO PObycie w katowniach ub. To pomoże zlokalizować powstające, być może POza nasza świadomością wsPÓłczesne "łączki" zbrodniczej III Targowicy. Apel do dziennikarzy: Proszę sprawdzić te POdejrzane "interwencje" zomo. Kim dla zomo jest staruszek rzekomo "napadnięty" w Gdańsku przez "pobudzonego" śp. Tomasika? To pytanie nie daje mi spokoju od ujawnienia MOrdu w mediach. Myślę, jestem tego pewien, że jednak poproszą o pomoc "zaprzyjaźnionych" sąsiadów, bo z tymi siłami, wojskiem policją, a nawet esbeckimi agencjami ochrony, sztycha z Polakami nie zrobią. Policjantom i wojsku, trzeba dać czytelny sygnał, że trzymanie z tym antypolskim rządem nic dobrego im nie przyniesie.
 • @Witkacy 01:01:29
  Zastępca komendanta z Gdyni stracił stanowisko. "Stanowisko" powinien stracić osobnik o SZCZURZYCH KONOTACJACH. Zaprosił "GOŚCI " z nożami, butelkami i kto wie, czy nie z transportem marychy...W Meksyku jej urodzaj - to chyba nie w sprawie "WYMIANY KULTURALNEJ" ta wizyta, okraszona błyszczącą fregatą???? Ten zostanie po wyborach komendantem głównym policji a cała reszta tych choojów zostanie zdegradowana i pójdzie na emeryturę w stopniu szeregowych. Razem z Tuskiem i gudłajem "Sienkiewiczem" gnidą. Obmacywanie kobiet w niektórych krajach latynoskich w środkach transportu to plaga. Wojownicze dziennikarki niechaj zakosztują jazdy metrem w Meksyku w wagonie ''koedukacyjnym''- ''jazda po bandzie gwarantowana''.
 • @vortex 12:04:01
  A w temacie uników to ja je nieraz w moim nielekkim życiu stosowałem, z dobrym efektem. To sztuka cierpliwości i pokory - trzeba zrobić unik i cierpliwie czekać na okazję do rewanżu.
  Chińczycy mają też to świetnie opanowane, mają takie powiedzenie - gdy ktoś ci zrobi krzywdę, siądź nad brzegiem rzeki i czekaj aż jego ciało wypłynie.
 • @Kula Lis 62 17:31:14
  Wg. mnie dla kibiców każdy pretekst do pobicia kogokolwiek jest mile widziany. Jeszcze raz napiszę, że powstrzymanie zaczepki wobec kobiety czy kogokolwiek normalny człowiek nie rzuca się na drugiego z pięściami w sile 4 na jednego i po przewróceniu przeciwnika nie kopie go piętami po ciele.
  Zakładam, że istnieje cały arsenał niesiłowej reakcji na czyjeś niestosowne zachowanie. W przypadku kibiców inne rozwiązanie niż cios pięścią jest wyjątkową rzadkością. Jak rozumiem atakujący byli praktykującymi ateistami bo osoba wierząca miłuje bliźniego swego jak siebie samego i jest gotowa znosić słabości drugich.
 • @vortex 21:36:30
  Arogancja sprzedajnych i skorumpowanych sędziów i prokuratorów, to motto jednego z wystąpień przew. Związku Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 Krzysztofa Bzdyla w dniu 10 VIII 2013r. na Rynku Głównym w Krakowie. Relacja TV-Stefan Budziaszek. http://www.savetubevideo.com/?v=bwd2DEvIka0 to o sędziach zPO-legliwych...Balsam na moją chorą duszę, zniszczoną przez żydokomunistycznych sukinsynów.
 • @Krzysztof Grzelak 22:10:43
  Zwyczajnie głupoty opowiadasz. Ci meksykańscy żołnierze, to byli podpici nagrzani faceci, którzy sami szukali okazji do bójki, i zakładali że taką ekipą natłuką każdemu. Jako że nie znali polskiego języka i realiów, to im nawet nie przyszło do głowy że na plaży może być ekipa lepsza od nich. No i się nacięli, i dostali to ma co zasłużyli. Twoje pseudointelektualne wywody są nic nie warte w kontakcie z normalnym życiem. To se siedź w tej swojej wieży z kości słoniowej i dalej fantazjuj.
 • @Krzysztof Grzelak 22:10:43
  Piszesz takie pierdoly z powodu czego?
  Gdy ktoś zwrócil uwagę to dostał nożem i to tylko dlatego, że brudasy byli pewni, że nikt sie zanim nie wstawi. I sie przeliczyli.
  Skoro jestes taki przemądrzały, to byc moze sam byś dostal nożem gdybys wstawil się za zaczepianą kobietą, chociaz znając zycie raczej siedziałbyś cicho i udawał że nic nei widzisz, dopiero gdybyś rozsiadl sie przed komputerem zacząlbyś tworzyc to co powyżej zaprezentowałeś.
 • @vortex 23:26:12
  Bo ja pisałem wcześniej, że trzeba umieć cierpliwie czekać, aż ciało tego co cię skrzywdził spłynie z biegiem rzeki. Ale to oznacza tylko tyle, że jak jest dobra okazja to należy natychmiast przypierdolić, nie czekać. Oni nie czekali, tylko szybko zrobili dobrą robotę.
 • @vortex 23:33:21
  I to była bardzo dobra robota. Matoł teraz sam się skompromitował totalnie próbując penalizować Polaków, a wybielając meksykańskich żołnierzy. Co uważa że Polacy łyknął temat, że polskie kobiety można, a nawet należy traktować jak niewolnice? Tego nie łyknął przede wszystkim resorty siłowe, matoł właśnie się sam wykończył. Już nie mówiąc o tym pseudo-Sienkiewiczu, chłop ma w swoim resorcie przejebane.
 • @vortex 23:41:22
  Popatrz na tego "Sienkiewicza", toż on w butach na obcasie z pół głowy niższy od ryżego a ten ma ok. 1.70m. Tam wszyscy to karakany, kurduple żydowskie z mózgiem blisko dupy. http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/e9/0f/e90fdecf483713d27dcc7d46258698f8.jpg
 • @Kula Lis 62 09:34:30
  MARYNARZE BYLI POD WPŁYWEM, ALE CZEGO? W całej tej historii, jaka przydarzyła się na plaży sprawą najsmutniejszą, a zarazem najbardziej groźną jest opresyjny, czy nawet wrogi stosunek premiera i jego ministrów do własnych obywateli, w tym do uczestników zajścia, "kiboli" i wszystkich tych, którzy nie szczędzą słów krytyki nieudolnej władzy. Gdyński epizod jest na rękę wszystkim, którzy chętnie zaostrzyliby przepisy przeciw swobodom obywatelskim i demokracji jako takiej...ale to już wielokrotnie przerabialiśmy. Ja natomiast chcę zapytać prowadzących śledztwo w sprawie zajścia a także pana ministra od policjantów, czy przebadano meksykańskich marynarzy na obecność narkotyków - tak w ich organizmie jak i na łajbie którą przypłynęli do Gdyni? A na koniec swoiste kuriozum słowne parcha "Sienkiewicza" kurdupla z mózgiem przy dupie 155cm w butach na obcasie, cytuję parcha "Sienkiewicza": "monopol na przemoc ma państwo"...no, tym powiedzeniem parch "Sienkiewicz" strzelił całej władzy w kolano. Ciekawe dlaczego w USA nikt nie chce mieszkać obok Meksykanina albo innego Latynosa. A na granicy z Meksykiem stoi mur i zasieki. W Polsce rządzonej przez Tuska meksykańskie bandziory traktowani są jak ambasadorowie. Rację ma poseł A. Macierewicz mówiąc " nie było w historii takiego zaprzaństwa".
 • @Kula Lis 62 17:00:44
  Sąd nieposłuszny Tuskowi. Nie aresztuje kibiców
  Tagi: zatrzymani, śledczy, sąd, prokuratura, plaża, Meksykanie, marynarze, kibice, Gdynia, Donald Tusk, bójka, areszt
  Dodano: 21.08.2013 [16:15]
  Sąd nieposłuszny Tuskowi. Nie aresztuje kibiców - niezalezna.pl
  foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
  Dwaj mężczyźni zatrzymani w związku z bójką na gdyńskiej plaży wychodzą na wolność. Sąd nie przychylił się do opinii śledczych i nie zgodził się na areszt dla zatrzymanych.

  - Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy" - powiedział Donald Tusk na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu, odnosząc się do niedzielnej bójki na plaży w Gdyni.

  Zatrzymanym mężczyznom szybko postawione zostały zarzuty pobicia, a prokuratura wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec nich trzymiesięcznego aresztu z uwagi na obawę matactwa.

  Sąd zdecydował jednak, że zatrzymani mężczyźni mogą wyjść na wolność i nie zgodził się na zastosowanie wobec nich trzymiesięcznego aresztu. Decyzja w sprawie trzeciego zatrzymanego zostanie podjęta jutro.
 • @Kula Lis 62 17:29:57
  Witam!
  Dzięki za....wyjaśnienie problemu!

  Dziwne jest,że ,,łobuzów,, nikt nie wini,,mexyk na polskiej plaży,,

  Jakoś szybko.....nterwencja....premiera???

  Bandyci używają .....broni,butelek,szkła ....i odplywaja??
  Kto ich wypuścił ....bez sadu i kary??
  Przecież to żołnierze ...marynarze....obowiązuje ich,,Regulamin,,!!??

  Dziwne to cuchnie na....podPUchę??
  Powinni siedzieć w więzieniu do....wyjaśnienia!!
  Stateczek tez.....do ,,więzienia z kitanem do wyjaśnienia ,,!!

  Używanie broni w stanie,,morskim mexykanskim,,.....na Gdynskiej...!!
 • @strumyk 12:29:31
  "To pachnie stalinizmem. Wypowiedź Sienkiewicza jest skandaliczna i dyskwalifikuje tego polityka" http://wpolityce.pl/wydarzenia/60795-to-pachnie-stalinizmem-wypowiedz-sienkiewicza-jest-skandaliczna-i-dyskwalifikuje-tego-polityka-nasz-wywiad-z-wieslawem-johannem - Ps.Taki z niego "Sienkiewicz", jak z sowieckiej żydomatrioszki Marguilusa vel Jaruzelskiego "Jaruzelski", a z Komorowskiego "Komorowski". Minister MSW całkiem zaPOmniał, że jedynym monopolistą i suwerenem Polski jest Naród, jak i jego i ryżego matoła z Bulem pracodawcą!!!!. Całego Narodu nie da się zastraszyć, POwystrzelać, nawet spałować wszystkich obywateli będzie bardzo trudno. Żyd "Sienkiewicz" to nie jest minister, którego powołaniem jest sprawne zarządzanie. To jest bolszewicki ideolog, który wchodzi w buty swego pobratymca bolszewika, żyda Lwa Trockiego. Uderzająca jest jego niezwykła skłonność do teoretyzowania, o czym zresztą świadczy jego obecność w naradach lewackiej, bolszewickiej Krytyki Politycznej. I wyszukany zideologizowany język. W ogóle język, jakim przemawia, przypomina nie XXI wiek, ale czasy przed wybuchem Rewolucji Październikowej. Zadaniem państwa jest jednak praworządność, sprawiedliwość, opiekuńczość, a nie jak twierdzi żyd "Sienkiewicz" - dysponowanie monopolem przemocy. I POMYŚLEĆ, ŻE JEDNA MARNA BÓJKA NA PLAŻY WYWOŁUJE TAKIE REWOLUCYJNE NIEADEKWATNE DO SYTUACJI DEKLARACJE MINISTRA. Żyd "Sienkiewicz" to jest bardzo niebezpieczny, zagrażający demokracji polityk, czy aby tylko polityk?. Patrzcie na te gęby na zdjęciu - jak świnie z folwarku Orwella. Koniec ich bliski i stąd ta agresja. Białoruś się Sienkiewiczowi marzy? Zobaczymy, kto kogo będzie socjalizował...Absolwent studiów prawniczych PO wypowiedzi żyda "Sienkiewicza" wie, z kim ma do czynienia. Takich ministrów jeszcze w Europie chyba nie było!!!!!!!! Oczywiście mam na myśli cywilizowaną część Europy.
 • Podsumowanie Mariusz Max Kolonko
  MEXICAN STANDOFF w Polsce

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y1i4b7Sp6zA#t=911

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY