Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 831 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Zakończyć pora rządy zdrajców !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"To niedopuszczalne aby ludzie którym powierzamy władzę nad sobą i państwem oraz zapewniamy im bardzo godziwe warunki pracy i życia odwzajemniali się nam niegodziwością."

 

 

"UWAŻASZ ŻE NSZZ SOLIDARNOŚĆ ZAŁATWI SPRAWĘ??? POLAKU MASZ JESZCZE HONOR ???
"Na podstawie dotychczasowych doświadczeń (upodobań „władzy”/uzurpatorów do łamania prawa - ignorowania woli władzy zwierzchniej w Polsce i chowania się za plecami policjantów) nie należy też oczekiwać skuteczności planowanych na wrzesień przez Związki Zawodowe zgodnych z „prawem” strajków i demonstracji...

Rodacy nadchodzi czas rozliczenia wszystkich uzurpatorów, zdrajców, sprzedawczyków,sabotażystów i kolaborantów często ukrywających się pod polsko brzmiącymi nazwiskami i fałszywymi życiorysami, którzy obłudnie pod płaszczykiem polityki miłości z uśmiechem na twarzach i w pięknych, nowiutkich, skrojonych za nasze pieniądze garniturkach działają na naszą szkodę w każdy możliwy sposób.
Pora skończyć z samo podpaleniami, petycjami, marszami protestacyjnymi, strajkami i wszelkimi innymi zgodnymi z „prawem”, ale niestety nieskutecznymi próbami naprawy Polski. Uzurpatorzy łamiąc zapisy obowiązującej Ustawy Zasadniczej nie respektują zwierzchności Narodu Polskiego. To, dlatego lekceważą petycje, strajki i protesty oraz tworzą ustawy niezgodne z wolą suwerena. Dlatego wbrew woli suwerena ratyfikując Traktat Lizboński zniewalają Polaków, za bezcen wyprzedają majątek narodowy zamiast go pomnażać, w sposób niczym nieuzasadniony zadłużają Polaków, wydłużają wiek emerytalny,
odmawiają dymisji i nowelizacji prawa wyborczego, chcieli wprowadzić ACTA, planująlikwidację naszej waluty, …, itd., itp. W tej sytuacji jedynie radykalne, zdecydowane i konsekwentne działania mogą przynieść oczekiwane efekty. Mam nadzieję, że wzorem naszych przodków nie zabraknie nam odwagi oraz determinacji. !!!

W chwilach zagrożenia Polacy zawsze potrafili wykrzesać z siebie heroizm, rozwagę, konsekwencję i potrafili… działać. Wierzę, że i tym razem tak będzie. Wierzę, że zwyciężymy i tym razem zaprowadzimy porządek w naszej Ojczyźnie oraz wyciągniemy właściwe wnioski wynikające z doświadczeń. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie damy się oszukiwać ewentualnym, kolejnym złotoustym obłudnikom. Tego z całego serca Wam i sobie życzę." cyt. od Tadeusz Cichocki

PORA WZIĄĆ SWOJE ŻYCIE WE WŁASNE RĘCE !!!
I ZAKOŃCZYĆ PANOWANIE RZĄDU PÓŁGŁÓWKÓW I IMPERTYNENTÓW !!!
( TO NIE KRÓLOWIE POLSKI TYLKO TACY SAMI OBYWATELE JAK MY, KTÓRYM POWIERZYLIŚMY NASZĄ OJCZYZNĘ , NASZE PIENIĄDZE, NASZĄ ZIEMIE - KTÓRĄ TERAZ CHCĄ SPRZEDAWAĆ !!!)


W DRODZE DO WOLNEJ POLSKI NIECH MA NAS W SWEJ OPIECE ŚW. MARYJA KRÓLOWA POLSKI !!!
TYLKO WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE MOŻEMY ZWYCIĘŻYĆ ! JEŚLI CZUJESZ SIĘ POLAKIEM I PATRIOTĄ, UWAŻASZ ŻE NAS OKRADAJĄ, CZAS ODCIĄĆ TĄ ZŁODZIEJSKĄ ŁAPĘ OD NASZEGO MAJĄTKU NARODOWEGO !

PAMIĘTAJCIE ! ISKRA WYJDZIE Z POLSKI ! ISKRA KTÓRA PODPALI I ZMIENI CAŁY ŚWIAT ! ZMIENI NA LEPSZE !

ZWRACAM SIĘ DO WAS : OBYWATELE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

KAŻDA MINUTA , KAŻDY DZIEŃ DZIAŁANIA OBECNEGO RZĄDU PRZYBLIŻA
KATASTROFĘ, ZWIĘKSZAŁ NASZE, OSOBISTE ZADŁUŻENIE, ZADŁUŻENIE POLSKI, OSŁABIAŁ NAS NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ, NAPYCHAŁ KIESZENIE OLIGARCHOM, ZŁODZIEJOM, CWANIAKOM I KOMBINATOROM, KTÓRZY ZA WYJĄTKIEM UKŁADÓW Z OBECNYMI POLITYKAMI STALI SIĘ WYZYKIWACZAMI ZWYKŁYCH LUDZI CIEŻKO PRACUJĄCYCH NA CHLEB!!!

NIE MOŻEMY JUŻ DŁUŻEJ CZEKAĆ Z TĄ DECYZJĄ, CZEKAĆ AŻ ZABIORĄ NAM
RESZTKI GODNOŚCI I ROZKRADNĄ NAM WSZYSTKO CO JESZCZE POZOSTAŁO NIE SPRZEDANE !

DO TEJ PORY DZIAŁO SIĘ ŹLE I NIC NIE ZWIASTOWAŁO POPRAWY. DOOKOŁA
BIEDA I JEJ SKUTKI. PRZEPYCHANKI NA SZCZEBLACH WŁĄDZY, KORUPCJA I
KOSMOPOLITYZM URZĘDNIKÓW PAŃSWOWYCH. CHOROBY WYNISZCZAJACE LUDZI, UPADEK KULTURY I EDUKACJI. HAŃBIENIE KOLORÓW I SYMBOLI NARODOWYCH !!!

NIE CHCEMY W RZĄDZIE LUDZI IDĄCYCH NA UKŁADY ! WYBIERAJĄCYCH MNIEJSZE ZŁO ! KAŻDE ZŁO JEST MNIEJSZE OD OBECNEGO RZĄDU I GRUP DZIAŁAJĄCYCH NA SZKODĘ INTERESU NASZEGO PAŃSTWA, RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ I JEGO OBYWATELI.

APELUJEMY DO WSZYSTKICH RODAKÓW!!!
KOMU JEST MIŁA OJCZYZNA, KOMU JEST MIŁE ZDROWIE JEGO I JEGO DZIECI, KOMU JEST MIŁA POLSKA KULTURA, KOMU JEST MIŁY JEGO, CHOĆBY NIEWIELKI MAJĄTEK.

RODAKU ! JEŚLI ZALEŻY CI NA ODRODZENIU POLSKI JAKO NOWEGO SILNEGO
PAŃSTWA W EUROPIE NIE BĘDĄCEGO POD WPŁYWAMI INNYCH KRAJÓW, TO
JEST TO NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY !
ZMIANY MUSZĄ BYĆ NATYCHMIASTOWE I DRASTYCZNE !!!
ABY NARÓD POLSKI - NASZE SPOŁECZEŃSWO MOGŁO W KOŃCU NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ NALEŻY NATYCHMIAST ODSUNĄĆ OD WŁADZY WSZYSTKICH POLITYKÓW Z WSZYSTKICH PARTII POLITYCZNYCH !! "
 Źródło :
www.facebook.com/events/182053778636751/

KOMENTARZE

 • @Witkacy
  Witaj

  Takie apele powinny być rozwieszane na słupach, powinny być na każdym przystanku i przy wejściach do kościołów.

  Problemem jest nagłaśnianie.

  Pozdrawiam
 • @jazgdyni 07:30:38
  najgłośniej do rewolucji nawołują Ci, co żyją jak lordowie,

  a lud znowu ma dać krew, aby inne świnie się do koryta dobrały.
 • Po pierwsze to związkowcy czyli proletariackie herszty walczą wyłącznie "o swoje"
  Los innych ludzi ich zupełnie nie obchodzi.
  Ode mnie i do mnie podobnych chcą tylko pieniędzy (w sposób zawoalowany, że niby chcą z budżetu).
  Poza tym ta związkowa banta to kupa soc-idiotów która nawet nie potrafi zorganizować pracy dla siebie tylko musi pracować u kogoś, bo tak naprawdę to się do niczego nie nadaje a ich "przywódcy" to dopiero ... ho, ho!
 • @interesariusz z PL 08:38:38
  Właśnie!
  Pozdrowienia
 • Witkacy
  Bez sensu.
  Takie apele - to woda na młyn obecnej władzy. Pozwalają wykrzyczeć się sfrustrowanym. I otorbić ich siecią niemożliwości zmian poza krzykiem.
  Z tego grona niekiedy wybiera się tych, którzy są w stanie coś zorganizować. "pod stienku", albo też , jeśli idą w układy, daje się im ochłap.

  Tak to funkcjonuje.

  Jeśli chce się zmian to trzeba przygotować ideową podstawę zmian systemowych.
  A nawet tu,na NEon24 są tacy,którzy precyzyjnie to blokują.
  To Klub Dyletantów.
 • @panMarek 08:40:13
  Oczywiście ono się przygotowało,200 tyś,ABW,130 tyś.policji,a my to czym dysponujemy,nawet jak są wybory ,to tą samą HOŁOTĘ wybierają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:41:57
  Owszem, trzeba stworzyć mrzonkę nowego państwa,

  tylko jak to zrobić, skoro wokół sami korwinowcy i po.. cy.
 • @Witkacy
  Połączyć, Polaków może wyjście z marginesu konstytucyjnego i wpisanie przedstawicieli ludu w art. 10 Konstytucji III RP, jako 4- najwyższa władza i czwór-władza…….. Zapis konieczny.…. W uzasadnieniu zapisana 3 władza z pominięciem, 1 najwyższej władzy suwerena, choćby chciała to nigdy nie mogła stworzyć warunków równowagi w Kraju koniecznej do rozwoju gospodarczego i życia polskiej demokracji w Polsce. Jak okrutny czas udowodnił, najpierw musi być honorowy zapis w Konstytucji III RP, o gwarancji honorowej Narodowi Polskiemu 1 miejsce najwyższej władzy przy kwadratowym stole decyzji. Tylko liczba parzysta władzy, potrafi wzbudzić (konieczny warunek równowagi) bicie serca rozwoju Polski. Taka jest idea Polskiej Demokracji Kwantowej.
 • @interesariusz z PL 08:52:45
  Nad tym pracuję.
  Przede wszystkim - należy się gromadzić nie wokół przywódcy, czy struktury organizacyjnej (partia), czy nawet programu, ale wokół idei.
  Takie podstawy ma idea Cywilizacji Polskiej.
  Jej walory - to przede wszystkim wskazanie wielkości myśli polskiej, która zaowocowała Rzecząpospolitą i Jej potęgą.

  A właśnie celem Klubu Dyletantów jest podważanie tego elementu, który pozwala w ludziach wyzwalać niepospolitą energię.

  Niemniej - powoli tworzy się grupa osób, które to zaczynają rozumieć. To bedzie proces lawinowy i żadne śmiecie go nie powstrzymają.
 • @panMarek 08:40:13
  no cóż, większość nie potrafi zorganizować pracy dla siebie,
  takie są prawa rynku,
  podobnie jak i sportowe, medale są tylko trzy,
  a reszta w niebyt.

  Czy to jest zgodne z humanizmem, humanitaryzmem, człowieczeństwem, moralnością ?

  A kogóż to obchodzi !!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:07:08
  Życzę powodzenie, chociaż sam, mimo że Pana czytam,
  nie umiałbym powiedzieć, na czym owa cywilizacja w istocie polega.
 • @interesariusz z PL 09:14:28
  ...he he he dobre...tyrada nabuzowanego astrologa nie przypadła Ci do gustu ?? :)))
 • ale jaja
  http://www.wykop.pl/link/1640188/historia-pobytu-w-wiezieniu-janusza-korwin-mikkego/
 • @trybeus 09:19:07
  Ile razy można pisać to samo:

  1.Konstytucja
  a.USA bez poprawek
  b.Michalkiewicza z poprawkami autorskimi.

  2.System ekonomiczny oparty o wolny rynek (bez ingerencji państwa-tzn.urzędników).

  I o czym tu dyskutować.

  Pozdrawiam
 • co to się porobiło?
  http://www.wykop.pl/link/1640000/upr-falszowal-podpisy-by-zablokowac-korwina-holochergate/
 • Pojedyncza manifestacje i walka z Policją do niczego nie doprowadzą, poza odreagowaniem.
  No może Władza odpuści na kilka miesięcy. A później wróci wszystko do normy. Chyba że regularne demonstracje i walki będą na co dzień.

  Aby coś zmienić trzeba uderzyć w decydentów i ich odpowiednio ugodzić, tak aby po prostu bali się społeczeństwa. W rządzie może być i złodziej i bandyta, ale musie wiedzieć, że jak coś źle zrobi w kwestii zasadniczej to wyląduje na dnie Wisły. Taki będzie lepszy we władzach od człowieka przeciętnego i uczciwego, ale bezkarnego.

  Dla władzy nie może być litości, bo od jednego człowieka zależy los milionów. Dlatego taki ktoś powinien być traktowany jak potencjalny terrorysta i w razie wpadki traktowany jak terrorysta włącznie działaniami jak w bazach Guantanamo czy Kiejkutach. A jak komuś we władzy nie pasuje takie ryzyko to niech zrezygnuje i zajmie się czym innym.
 • @interesariusz z PL 09:14:28
  A jakie jest przesłanie Ewangelii - to jest Pan w stanie wyodrębnić i wskazać?
 • @Andron 10:37:13
  "Taki będzie lepszy we władzach od człowieka przeciętnego i uczciwego, ale bezkarnego."

  Błędne myślenie.
  Lepszy u władzy jest niekompetentny niż nieuczciwy.
  Niekompetentny, ale uczciwy -ma szansę na zdobycie doświadczenia.

  Kompetentny,nieuczciwy - każdą wiedzę wykorzysta dla obrony swojego stanowiska.

  Samaidea kary zaś jest błędna; trzeba dążyć do społeczeństwa,gdzie nie strach przed karą jest czynnikiem motorycznym.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:06:18
  Nie odmawiajmy złodziejowi i bandycie, nawet rządowemu, nawrócenia i bycia uczciwym, nawet jeśli ta uczciwość zostanie wymuszona paraliżującym strachem.
 • @Andron 11:13:14
  Nie mam nic przeciwko nawróceniu, ale nie chciałbym aby taki był u władzy.
 • Ciekawy link o Irlandii
  http://www.independent.ie/irish-news/one-in-seven-people-on-the-dole-has-never-worked-a-single-day-29278033.html

  Prosze zobaczyc ile osob ,nigdy nie pracowalo.W Irlandii nie ma zasilkow polrocznych ,jak w PL.Jest on praktycznie nieograniczony(niestety link po angielsku)Kwota wspomniana w artykule 188 € jest glownym benefitem w przypadku singla, do tego dochodza inne dodatki .Prosze neoliberalow i wolorynkowcow o koment.
 • @trevor 14:47:16
  Oczywiscie tam sa tygodniowki,ci co pisza o socjalu w Polsce prosze zamknac ryje:))
 • Tych, którzy nie przywykli do radości na kupie gruzów
  zapraszam: http://nikander.neon24.pl/post/98388,plan-burzliwego-marszu-na-warszawe-dzien-po
 • @Autor
  Jeszcze trochę cierpliwości.

  Pozdrawiam:)
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:33:52
  To niestety są wszystko banały, frazesy, za przeproszeniem gówno warte rzeczy. Trzeba robić tak jak za okupacji: "W imieniu Rzeczypospolitej za zdradę dostajesz kulę w łeb". Nie da rady tu żadne tworzenie struktur, organizowanie się, może wystartowanie w wyborach. to są zabiegi na dekady. My nie mamy czasu. Trzeba wszystko odmienić już dziś. Dług, który Tusk nam wyrobił nas przytłoczy, same odsetki nie dadzą nam oddechu. Przecież Tusk skasował wszystkie rentowne fabryki i zakłady. Albo dziś, albo trzeba zapomnieć o Polsce.
 • @topstopjuve 19:00:38
  Jedynie w tym celu opłaci się tworzenie struktur. Kula w łeb i koniec. PO w pierwszej kolejności i to wszyscy. To złodzieje, tylko po to są w tej partii, aby chociaż cokolwiek ukraść.
 • @topstopjuve 19:00:38
  Tworzenie struktur jest po to, aby łatwo było wyłapać wichrzycieli. Zwłaszcza jeśli są to struktury hierarchiczne i tajne.
 • -------------NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ------------ a na koniec słowa nie nadające się do druku -TAK MÓWI Polska ! jak długa i szeroka --- o młodzieży nie wspomnę

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/page/6/
 • Zgadzam się
  szczególnie z tym co Autor na końcu pogrubionym drukiem umieścił i nawet komentowałem to już w podobnym duchu:
  http://m.nowyekran.net/e300c9e1b9354a88921f475c822c502f,0,0.jpg

  Tymczasem wszędzie, na każdym kroku, w internecie, w polityce na NE utarczki, obelgi, i brak tolerancji dla poglądów czasami niemal identycznych jak nasze.
 • @koolart 14:13:53
  A Nowa Prawica to co, naprawdę nie ma co głosować.
 • @Rudolf 06:48:12 tak obecnie Morduje się w Polsce !!!!!
  tak obecnie Morduje się w Polsce

  Swoją gehennę, stratę najbliższych, przez BANDYTYZM panujący w Urzędach Polskich jak i nagminne złodziejstwa jakich dopuszczaja się urzędnicy dla wzbogacenia swoich kumpli,
  opisuje pod pseudonimem Rudolf,
  blogerka Elzbieta Hanna Dębska-paczka,
  którą Polscy Urzędnicy, Polska Policja, i zwykli Polacy, postanowili pozbawić człowieczeństwa i prawa do życia.
  A wszystko to w imię korupcji, BEZPRAWIA jakie panują nagminnie w Policji, Prokuraturze i Sądach w Warszawie
  Opisuję to na 19-tu stronach komentarzy do różnych artykułów zamieszczanych na stronach www.nowyekran.net od stycznia 2012 roku.
  TO JEST MOJA FORMA WALKI, powiadamiać, powiadamiać, powiadamiać przez Internet cały Świat, bo inaczej ZABILIBY MNIE OBECNIE "na urzedach" JUŻ OD DAWNA
  http://www.nowyekran.net/comments/10922,rudolf

  WALCZĘ o MOJE PRAWO DO ŻYCIA.
  Nie pozwolę się zabić, tak jak to zrobiono z moim ojcem i moim kuzynem i napewno w Polsce jest wiele innych takich ofiar, które odeszły w "dziwnych" okolicznościach.

  W POLSCE NIE MA SIĘ DO KOGO ZWRÓCIĆ jeśli DZIEJE CI SIĘ KRZYWDA i BEZPRAWNIE jesteś NĘKANY.
  To jest przerażające że pozostał jedynie INTERNET, żeby powiadamiac i walczyc o ŻYCIE.
  W POLSCE BEZKARNIE MOŻNA nie dość że CI WSZYSTKO UKRAŚĆ to rownież "za karę" że nie dajesz się ZABIĆ.
  To jest straszne że bardziej humanitarne prawa są wśród żwierząt, bo wśród POLAKÓW to prawo Żadne nie istnieje !!!!!!!!!!!
  BEZPRAWIE, ZŁODZIEJSTWO i KORUPCJA to Obecna Polska.
  Dziś Bandyci Urzędnicy na mnie Poluja, jutro ty będziesz następną ofiarą.
  To jest prawdziwa RZEŻ w OBOZIE Koncentracyjnym XXI wieku przy ul. Kakolowej 81 w Warszawie, któty to OBÓZ stworzył URZĘDNIK POLSKI.
  Polski Urzędnik to MORDERCA i ZŁODZIEJ taki sam jak naziści.
  A podobno teraz wojny w Polsce nie ma.
  Nie wiem kiedy mnie zabiją, ale BEĘ WALCZYŁA do ostatniego TCHU.
  Elżbieta Hanna Dębska Paczka

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY